Pożyczki w domu klienta świadczy jedynie kilka firm. Jest to rozwiązanie wygodne dla osób, które nie chcą podawać swoich danych we wniosku przez internet. Będzie to dobrą opcją także dla klientów, którzy nie mają konta w banku albo mają na koncie zajęcie komornicze. Warto wiedzieć, kto udziela takich pożyczek i jak stara się o taką pożyczkę.

Kto udziela pożyczek w domu klienta?

Pomimo tego, że większość pożyczek została przeniesiona do internetu, wciąż istnieje grupa osób, które wolą być obsłużone osobiście. Istnieją firmy pożyczkowe, które udzielają tego typu finansowania, np. Bocian Pożyczki albo Provident. Pożyczki domowe możliwe są do uzyskania po wcześniejszym wnioskowaniu:

Wybrane dla Ciebie oferty pożyczek

 • Przez telefon – w tym celu należy zadzwonić do firmy albo wysłać smsa z prośbą o kontakt,

 • Udać się do oddziału danej firmy pożyczkowej, o ile dany podmiot ją posiada,

 • Złożyć wniosek przez internet – jest to najszybsza i najprostsza metoda, gdyż w takim przypadku agent sam odzywa się do klienta, dzięki czemu o wizytę z podpisaniem umowy w domu jest o wiele łatwiej.

Aby złożyć wniosek przez internet, na początku wystarczy wejść na stronę internetową wybranej firmy pożyczkowej, a potem na zamieszczonym suwaku zaznaczyć kwotę zobowiązania oraz czas, jaki będzie mu potrzebny do jego spłaty.

Sprawdź także: Pożyczka na telefon

bezpieczne pożyczki
bezpieczne pożyczki

Prawo do odstąpienia od umowy w przypadku podpisania umowy w domu z pracownikiem firmy pożyczkowej

Zgodnie z przepisami ustawy o kredycie konsumenckim, na odstąpieniem od umowy klienci mają 14 dni. W takim przypadku nie muszą podawać przyczyny odstąpienia. Z tego względu nie ponoszą również żadnych kosztów dodatkowych. Należy jednak wypełnić specjalne oświadczenie dotyczące odstąpienia od umowy.

Pożyczki w domu klienta
Pożyczki w domu klienta

Jakie warunki należy spełnić, aby dostać pożyczkę w domu klienta?

Wymagania, jakie stawiane są klientom w przypadku takiej oferty, niewiele różnią się od tych, które stawiane są w przypadku starania się o inne rodzaje finansowania w firmach pożyczkowych. Zwykle są uniwersalne i pokrywają się ze sobą, a są następujące:

 • Pełna zdolność do czynności prawnych,

 • Polskie obywatelstwo,

 • Źródło dochodu,

 • Ważny dowód osobisty,

 • Aktywny numer telefonu,

 • Adres email,

 • Miejsce zamieszkania na terytorium kraju,

 • Ukończenie 18 roku życia.

Oczywiście warunki, które należy spełnić, mogą być różne w zależności od wybranego pożyczkodawcy, choć w wieku przypadkach są do siebie podobne i zapisywane w umowie pożyczki. Wcześniej warto się z nimi zapoznać.

Czym jest pożyczka domowa? Jakie są wady pożyczki z dojazdem do klienta?

Pożyczki w domu klienta jak sama nazwa wskazuje, polegają na tym, że cały proces wnioskowania, a także podpisania umowy pożyczki, a potem przyznania finansowania odbywa się w domu klienta. To tradycyjny sposób zaciągania pożyczek, który był bardzo powszechny przed przejściem pożyczek do internetu.

Sprawdź także: Pożyczki online bez BIK z największą przyznawalnością

Obecnie jest on o wiele mniej popularny. W praktyce wygląda to w ten sposób, że instytucje pozabankowe decydują się na zatrudnienie agentów, którzy odwiedzają klientów i przeprowadzają ich przez cały proces.

Dla kogo pożyczka domowa?

Pożyczki do domu dostępne są dla większości klientów, potrzebujących podreperowania budżetu domowego. Pozytywna informacja jest taka, że firmy, które oferują pożyczki domowe, nie mają wysokich wymagań względem swoich klientów. Tego typu zobowiązanie może zaciągnąć także osoba, która nie ma dobrej historii kredytowej. 

Ponadto, istnieje szansa, że klient znajdzie ofertę pożyczki domowej, która może zostać przyznana, pomimo posiadania zajęcia komorniczego. W takim przypadku agent przyjeżdża do domu klienta, tam ocenia jego sytuację finansową, a potem omawia temat dostępności produktu, jak również szanse klienta na udzielenie zobowiązania przez firmę.

Jak wygląda wypłata pieniędzy w domu klienta?

Jeżeli klient przejdzie pomyślnie całą procedurę i w imieniu firmy agent przyzna mu pożyczkę, pieniądze zostaną mu wypłacone do ręki. Jest to rozwiązanie, które z pewnością docenią także osoby, niemające rachunku bankowego.

Sprawdź także: Prywatni inwestorzy udzielający pożyczek

firmy oferujące Pożyczki w domu klienta
firmy oferujące Pożyczki w domu klienta

Jak wygląda spłata pożyczki domowej?

Spłata zobowiązania także odbywa się w domu klienta. Jeżeli pożyczkobiorca zaciągnął pożyczkę na okres 7 dni, to po tych dniach agent przyjdzie do niego do domu po odbiór pieniędzy, a jeżeli zdecydował się na pożyczkę ratalną, agent będzie odwiedzał klienta kilka razy, aż spłaci on całą pożyczkę.

Czytaj także: Bardzo trudna konsolidacja kredytów

Czy istnieje pożyczka domowa bez BIK?

Warto wiedzieć, że istnieje możliwość wzięcia pożyczki w domu klienta bez BIK (informacji z Biura Informacji Kredytowej). To oznacza, że finansowanie mogą otrzymać osoby, które mają negatywne wpisy w rejestrach i bazach dłużników, związane z brakiem spłaty zobowiązania lub kilku zobowiązań (czytaj także: Pożyczki ze złą historią w BIK oraz Pożyczka ze złym BIK i KRD).

W związku z tym klienci, którzy nie dostaliby pożyczki w banku, mogą liczyć na wsparcie ze strony firm pożyczkowych, które są o wiele bardziej przychylnie nastawione do klientów, niemających dobrej historii kredytowej, a także zdolności kredytowej (czytaj również: Skąd wziąć szybką pożyczkę).

Gdzie dostanę pożyczkę od ręki? Jest jakiś wykaz sprawdzonych firm oferujących pożyczki domowe na dowolny cel?

Pożyczkodawcy bardzo często publikują swoje oferty, w których przedstawiają przykłady reprezentatywne, z kolei określone produkty finansowe mogą się nieco różnić. Przykłady firm, które udzielają pożyczek domowych to m.in.:

 • Provident – można pożyczyć od 300 zł do 15 000 zł, pożyczka udzielana dość szybko

 • Bocian Pożyczki – w tym przypadku oferta waha się od 1000 zł do 5000 zł, formalności załatwiane dość szybko, wypłata gotówki niezwłocznie

 • Dziesiątka Finanse – w tej firmie najmniejsza kwota pożyczki wynosi wynosi 1000 zł, a największą 4000 zł, tyle maksymalnie możesz pożyczyć

 • KredytOK – firma oferuje pożyczkę od 1000 zł do 10 000 zł.

Oferty na rynku mogą się oczywiście zmieniać i wcześniej należy zapoznać się z aktualną ofertą danej firmy pożyczkowej.

Dokumenty wymagane do domowej pożyczki

W wymiarze praktycznym liczba wymaganych dokumentów może być różna w zależności od wybranej oferty instytucji pozabankowej, a także polityki prowadzonej przez pożyczkodawcę. Jednak zazwyczaj wymagania formalne są minimalne.

pożyczka w domu klienta
pożyczka w domu klienta. Kto udziela pożyczek w domu? Jakie są pożyczki w domu klienta?

Zwykle wystarczy posiadanie ważnego dowodu osobistego. Z pełnym zakresem dokumentów, które należy przedstawić, trzeba zapoznać się na stronie wybranego pożyczkodawcy.

Czy Optima udziela pożyczek?

Wnioskowanie o pożyczkę w Optima jest bardzo proste. Wniosek można złożyć przez internet na stronie pożyczkodawcy i oczekiwać na kontakt pracownika firmy. Druga opcja to rozmowa telefoniczna z konsultantem, okazanie własnych oczekiwań, a także umówienie się na spotkanie z pracownikiem firmy.

Sprawdź także: Kredyt na świadczenie pielęgnacyjne

Dostępna jest także pożyczka Optima z obsługą domową, gdyż firma dba o komfort swoich klientów. Przedstawiciel firmy przyjeżdża do klienta o konkretnej godzinie i pomaga szybko oraz sprawnie przejść przez wszystkie formalności, które związane są z pożyczką. Decydując się opcję pożyczki w domu, klient zyskuje nie tylko komfort, ale również pomoc w zaciągnięciu zobowiązania – to charakteryzuje firmy pozabankowe.

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) – całkowity koszt kredytu ponoszony przez konsumenta, wyrażony jako wartość procentowa całkowitej kwoty kredytu w stosunku rocznym

Jakie są pożyczki w domu klienta?

Część instytucji pozabankowych sprawdza rejestry dłużników i ocenia ich zdolność kredytową, choć coraz więcej znaleźć można ofert pożyczek, które udzielane są bez sprawdzania historii kredytowej. To jednak nie oznacza, że każdy bez wyjątku taką pożyczkę otrzyma.

jak otrzymać gotówkę bez wychodzenia z domu?
jak otrzymać gotówkę bez wychodzenia z domu? Pożyczki tygodniowe do domu. Nowe pożyczki z dojazdem do klienta

Każdy klient musi spełnić określone warunki, a czasami pożyczki w domu klienta udzielane są pod zastaw nieruchomości lub samochodu – wszystko uzależnione jest od kwoty, o którą wnioskuje klient.

Wymagane może być także okazanie zaświadczenia o dochodach, jak również obecność poręczyciela, który w przypadku kłopotów ze spłatą zobowiązania, poniesie konsekwencje braku spłaty pożyczki. Będzie on zobligowany do spłaty należności za klienta.

Gdzie pożyczyć pieniądze od osoby prywatnej?

Prywatni inwestorzy, którzy oferują usługi pożyczkowe, ogłaszają się zwykle na różnych portalach i forach internetowych. Tam można znaleźć najwięcej ofert od prywatnych inwestorów. 

Warto jednak pamiętać o tym, że wśród prywatnych inwestorów można znaleźć wiele nieuczciwych podmiotów, które żerują na naiwności oraz ciężkiej sytuacji osób, potrzebujących szybkich pieniędzy i dodatkowej gotówki. W związku z tym, należy uważać na prywatne pożyczki domowe, ponieważ można paść ofiarą oszustwa.

Najlepiej wybierać pożyczkodawców, o których można w internecie znaleźć pewne informacje, a także, które mają dobre opinie wystawione przez osoby, które korzystały z ich usług. Jeżeli instytucja pożyczkowa figuruje na liście ostrzeżeń Krajowego Nadzoru Finansowego, lepiej zdecydować się na inną ofertę, ponieważ łatwo można paść ofiarą oszustwa.

Od kogo można pożyczyć pieniądze? Pożyczki prywatne

Pożyczkę można uzyskać z różnych źródeł, w zależności od tego, na co klient może sobie pozwolić. Oczywiście najpopularniejsze są pożyczki lub kredyty bankowe, jednak ta opcja zarezerwowana jest dla osób, które spełnią narzucone przez bank wymagania, a także mają wystarczającą zdolność kredytową oraz dobrą historię kredytową. 

Jeśli konsumenta interesują ekspresowe pożyczki gotówkowe, powinien zwrócić się w stronę firm pozabankowych, gdyż najszybciej pieniądze można otrzymać właśnie w parabankach. Można również zainteresować się pożyczkami, które udzielane są przez prywatnych inwestorów, jednak wcześniej należy dokładnie przyjrzeć się pożyczkodawcy, z usług którego klient ma zamiar skorzystać.

Kto udzieli pożyczki online na spłatę komornika?

Pożyczka na spłatę komornika jest produktem finansowym, którym interesują się osoby, mające zajęcie komornicze, ale potrzebujące dodatkowych środków finansowych na nieprzewidziane wydatki. Jest to jeden ze sposobów na to, aby wyjść z zadłużenia i odzyskać płynność finansową.

pożyczki do domu w umówionym terminie
pożyczki do domu w umówionym terminie. pożyczki domowe. Pożyczki na 500+ w domu klienta. Koszty pożyczki. Pożyczki prywatne z podpisaniem umowy w domu

Spłata posiadanych pożyczek i innych zobowiązań kolejną pożyczką powinna być jednak przemyślana, gdyż pochopne działania mogą doprowadzić do tego, że klient wpadnie w jeszcze większe kłopoty finansowe.

Pożyczkę na spłatę komornika może udzielić firma pożyczkowa. Wbrew pozorom nie jest trudno znaleźć taką ofertę finansowania. Jednak jeśli klient ma zajęcie komornicze na koncie bankowym środki finansowe, które się tam pojawią, mogą zostać natychmiast zajęte przez komornika.

W takim przypadku dobrym rozwiązaniem może być pożyczka na spłatę komornika bez konta bankowego. Wówczas klient otrzymuje pieniądze do ręki, a nie na konto bankowe, gdzie mogłyby zostać zajęte przez komornika.

Czy Provident przychodzi do domu? Czy tylko pożyczki online?

Provident jest instytucją finansową, oferującą pożyczki klientom na różne cele. Cechą charakterystyczną jest to, że Provident udziela pożyczek domowych. W trakcie wizyt przedstawicieli firmy można uzyskać wszystkie informacje dotyczące oferty, a także podpisać na miejscu umowę.

Dzięki temu, że pracownik firmy Provident przejeżdża na miejsce, klient ma możliwość dokładnego omówienia swoich potrzeb finansowych, jak również porozmawiać na temat możliwości spłaty pożyczki. Jest to ważne zwłaszcza w przypadku osób w podeszłym wieku, które nie zawsze dobrze czują się, korzystając z internetu.

Pożyczka w domu Provident ma także na celu oswojenie klienta z ofertą, a także poznanie jego sytuacji finansowej w warunkach rzeczywistych. Dzięki temu Provident może dokładnie ocenić zdolność kredytową klienta, jak również zaproponować mu najlepsze rozwiązanie.

Oprócz tego, wizyty te umożliwiają uniknięcie pomyłek na skutek nieporozumień, które mogą wystąpić w trakcie rozmowy telefonicznej albo korespondencji meilowej.

Trzeba jednak pamiętać o tym, że takie wizyty domowe Providenta mają również pewne wady. Część konsumentów uważa, że przedstawiciele firmy często starają się naciągnąć ich na niekorzystne warunki związane z pożyczką, jak również przekonać do tego, aby klient zaciągnął większą kwotę niż jest mu rzeczywiście potrzebna.

W związku z tym, przed podpisaniem umowy z firmą, warto dobrze przeanalizować ofertę, a także porównać ją z ofertami innych firm pożyczkowych.

A jak w praktyce wygląda pożyczka Provident w domu. Firma ta udostępnia formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej, który można wypełnić w celu zaproszenia przedstawiciela firmy na wizytę domową.

Gdzie dostanę kredyt bez pracy?

Kredyt bez pracy na pewno nie będzie możliwy do wzięcia w banku. Instytucje bankowe zobowiązane są przez przepisy prawa bankowego do tego, aby weryfikować i oceniać zdolność kredytową każdego klienta, na którą składa się m.in. zatrudnienie oraz wynagrodzenie pobierane przez klienta. Jeżeli przyszły klient nie ma pracy, a w związku z tym również nie pobiera żadnego wynagrodzenia, nie otrzyma pozytywnej decyzji kredytowej.

osoby zadłużone a pożyczki chwilówki
osoby zadłużone a pożyczki chwilówki. pozyczki do domu. Nowe pożyczki z dojazdem do klienta. Ekspresowe pożyczki gotówkowe w domu klienta

Kredyt bez pracy możliwy jest jednak w firmie pożyczkowej. Instytucje pozabankowe oferuje pożyczki osobom, które nie pracują, o ile mają inne źródło dochodu, np. w postaci zasiłku, świadczenia rodzinnego, alimentów, renty, emerytury, itp. Ponieważ instytucje pozabankowe akceptują o wiele więcej źródeł dochodu niż banki, na finansowanie mogą liczyć także osoby, które w banku nie dostaną kredytu.

Gdzie dostanę kredyt na oświadczenie?

Kredyt na oświadczenie to produkt finansowy, który udzielany jest także przez firmy pożyczkowe. Oświadczenie jest pismem, które spisywane jest przez samego pożyczkobiorcę. Jego zadaniem jest umieszczeniem tam źródła swojego dochodu oraz wysokości pobieranego wynagrodzenia.

Oświadczenie o dochodach może stanowić alternatywę dla zaświadczenia, które wiele osób nie jest w stanie uzyskać. Zaświadczenie o dochodach wydawane jest przez pracodawcę i często trzeba na nie czekać nawet kilka tygodni.

Gdzie dostać kredyt bez zdolności kredytowej?

Zdolność kredytowa to czynnik, który w dużej mierze wpływa na wydanie decyzji kredytowej. Aby decyzja była pozytywna, zdolność kredytowa musi być na odpowiednim poziomie. W innym wypadku lepiej od razu zwrócić się w stronę firm pożyczkowych, które stosują o wiele bardziej łagodne zasady, oceniające zdolność kredytową klientów. 

Na zdolność kredytową składają się różne elementy, m.in. wysokość wynagrodzenia, źródło dochodu, liczba osób na utrzymaniu, comiesięczne wydatki, itp. Osoby, które mają słabą zdolność kredytową, jednak mają potrzeby finansowe, np. na pokrycie pilnych wydatków, w firmie pożyczkowej mogą dostać wsparcie finansowe w różnej formie, również w postaci pożyczki w domu klienta.

Gdzie można pożyczyć pieniądze od osoby prywatnej?

Osoby prywatne, które udzielają pożyczek to tzw. prywatni inwestorzy. Ogłaszają się zazwyczaj na forach i serwisach społecznościowych. Tam można szukać pomocy finansowej, jednak warto wcześniej sprawdzić przyszłego pożyczkodawcę, a także zapoznać się z opiniami na jego temat.

Dzięki temu można ustrzec się przed nieuczciwymi podmiotami. Warto pamiętać o tym, że działalność takich pożyczkodawców nie jest regulowana przez przepisy prawa, dlatego też sprawdzenie, czy podmiot działa w sposób uczciwy, spoczywa wyłącznie na pożyczkobiorcy.

Czy ktoś udziela pożyczek prywatnych?

Na rynku finansowym poza bankami oraz firmami pożyczkowymi, funkcjonują także prywatni inwestorzy, którzy udzielają pożyczek osobom zainteresowanym. Taka opcja jest jednak najmniej bezpieczna i przed zdecydowaniem się na takie rozwiązanie, warto dobrze sprawdzić pożyczkodawcę i przeanalizować wszystkie kwestie z tym związane (pisaliśmy: Gdzie pożyczyć pieniądze bezpiecznie). Weryfikacja pożyczkodawcy to podstawowy krok, który jest w stanie ochronić klienta przed nieuczciwymi praktykami.

Gdzie uzyskać pożyczkę ze złą historią kredytową?

Historia kredytowa to czynnik, który jest brany pod uwagę przy wydawaniu decyzji kredytowej. Jeśli potencjalny klient ma negatywne wpisy w bazach i rejestrach dłużników, to nie będzie mógł liczyć na wydanie pozytywnej decyzji i przyznanie finansowania.

Historia kredytowa nie jest tak ważnym elementem w przypadku firm pozabankowych, które często akceptują wnioski klientów, mających złe wpisy w bazach dłużników. Dzięki temu mogą oni dostać pożyczkę bez dobrej zdolności kredytowej.

dodatkowe koszty przy pożyczkach domowych
dodatkowe koszty przy pożyczkach domowych. pożyczki do domu. ekspresowe pożyczki gotówkowe w domu klienta. Pożyczki z komornikiem w domu klienta

Gdzie najlepiej wziąć pożyczkę pozabankową?

Jeśli chodzi o pożyczki pozabankowe, to najlepiej zdecydować się na skorzystanie z usług firm pożyczkowych. Działalność tych podmiotów nadzorowana i regulowana jest przez przepisy prawa, m.in. ustawę antylichwiarską i kodeks cywilny, dzięki czemu klienci mają pewność, że korzystając z usług uczciwych pożyczkodawców.

Alternatywą mogą być prywatne pożyczki w domu, które udzielane są przez prywatnych inwestorów. Jednak decydując się na taki rodzaj finansowania, trzeba zachować szczególną ostrożność, ponieważ łatwo można paść ofiarą oszustwa.

Jak szybko pożyczyć 1000 zł?

1000 zł to kwota, która może być potrzebna na różne niespodziewane wydatki, np. związane z awarią samochodu albo sprzętu AGD. Jeżeli osoba potrzebująca takiej sumy nie jest w stanie uzyskać jej od bliskich osób albo rodziny, a pieniądze potrzebne są jej jak najszybciej, może zdecydować się na pożyczkę pozabankową. Takie rozwiązanie jest nie tylko szybsze, ale bardziej wygodne.

Jak szybko pożyczyć 1000 zł? Wystarczy złożyć wniosek pożyczkowy na stronie wybranej instytucji pozabankowej. Warto wcześniej zorientować się, jaka oferta będzie najbardziej korzystna, porównując parametry pożyczek ze sobą. Tysiąc złotych nie jest bardzo wysoką kwotą, zatem przy udzielaniu pożyczki, pożyczkodawca nie będzie wymagał od klienta dodatkowego zabezpieczenia czy ustanowienia poręczenia.

Plusy i minusy pożyczki domowej

Tak jak każdy inny produkt finansowy, również pożyczki w domu klienta mają pewne wady i zalety. Do plusów można zaliczyć:

 • Dużą przyznawalność – pożyczki domowe dostępne są nawet dla osób zadłużonych,

 • Wygodna procedura pożyczkowa – wszelkie formalności zostaną przeprowadzone w domu klienta,

 • Nie trzeba posiadać konta bankowego, co będzie bardzo atrakcyjne w szczególności dla osób, które mają np. zajęcie komornicze i pieniądze mogłyby zostać natychmiast zajęte przez komornika,

 • Szybka decyzja – decyzja o przyznaniu pożyczki możliwa jest do wydania jeszcze w trakcie wizyty konsultanta w domu klienta, a najpóźniej w ciągu 24 godzin od zakończenia się wizyty, otrzymanie pożyczki jest stosunkowo szybkie, szybak jest również wypłata gotówki

 • Pieniądze można otrzymać prosto do ręki.

Nowe pożyczki z dojazdem do klienta nie są jednak pozbawione żadnych wad, do których należy zaliczyć:

 • Stosunkowo duży koszt pożyczki – pożyczki domowe, w tym pożyczki tygodniowe będą kosztować klienta więcej niż pożyczki internetowe,

 • Konieczność przyjmowania konsultanta firmy w domu w celu spłacenia zobowiązania,

 • Łatwo można paść ofiarą oszustwa, dlatego zawsze należy zachować czujność.

Jeśli chodzi o ostatni punkt, to w tym przypadku chodzi o oszustów, którzy podszywają się pod uczciwie działające firmy pożyczkowe, chcąc wyłudzić pieniądze. W takim przypadku bardzo często ofiarą padają osoby starsze i łatwowierne.

Tego typu nieuczciwe praktyki często polegają na tym, że oszust pożycza pieniądze, a następnie wyłudza coraz większe kwoty, strasząc sądem oraz komornikiem.

Czy warto zdecydować się na pożyczkę w domu klienta?

Pożyczki w domu klienta to w wielu przypadkach dobry sposób na uzyskanie dodatkowych środków finansowych w trudnej sytuacji materialnej. Takie rozwiązanie ma wiele zalet, ale także pewne minusy. Przed podjęciem ostatecznej decyzji, należy przeanalizować wszystkie za i przeciw. 

Jeżeli klient nie ma innego wyjścia i najbardziej odpowiednim sposobem na pożyczenie pieniędzy jest dla niego pożyczka z dojazdem do klienta, to powinien zdecydować się na takie rozwiązanie. Jednak istnieją też inne opcje, które pozwalają na pożyczenie środków finansowych, np. złożenie wniosku online albo udając się do placówki firmy pożyczkowej. Wybór należy do klienta i uzależniony jest od jego sytuacji finansowej.

Chwilówki czy pożyczki do domu sprawdzą się w szczególności w przypadku osób, które nie są w stanie opuścić mieszkania albo zależy im na dyskrecji, a dodatkowo cenią sobie komfort i wygodę. To będzie też dobra opcja dla tych klientów, którzy ze względu na zajęcie komornicze, nie mogą otrzymać pieniędzy na rachunek bankowy albo po prostu nie posiadają konta w banku.

Z takiego rozwiązania często korzystają też osoby w podeszłym wieku, które nie poruszają się sprawnie w internecie i preferują bezpośredni kontakt z drugą osobą. Niektórzy obawiają się także wyłudzenia danych osobowych, w związku z czym nie chcą przesyłać swoich danych przez internet.

Pożyczka z dojazdem do klienta to wygodny sposób na to, aby zaciągnąć zobowiązanie bez konieczności stawienia się w placówce firmy pożyczkowej, który doceni wiele osób. Możliwość dopełniania wszelkich formalności i pożyczenia pieniędzy w domu to dobry wybór dla osób, które nie mają konta bankowego albo nie są w stanie wyjść z domu, a potrzebują pieniędzy jak najszybciej i otrzymanie pożyczki jest dla nich sprawą pilną.

Pomimo kilku wad, pożyczki w domu klienta mają sporo zalet, które je przewyższają.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.