Pożyczka 1000 zł bez zaświadczeń cieszy się bardzo dużą popularnością wśród pożyczkobiorców, przede wszystkim ze względu na dużą dostępność. To dobre rozwiązanie dla osób, które pilnie potrzebują niedużej sumy pieniądz na niespodziewane wydatki. Jak szybko uzyskać gotówkę i jak wnioskować o pożyczki bez zaświadczeń?

Pożyczki bez zaświadczeń – co to jest?

Zaświadczenie o dochodach, które wymagane jest przy staraniu się o tradycyjny kredyt i pożyczkę udzielanych przez instytucje bankowe, stanowi poświadczenie źródła dochodu danego pożyczkobiorcy oraz otrzymywanego wynagrodzenia. W tym kontekście dochodem nazywa się wszelkie osiągane w danym okresie fundusze, które pochodzą z różnych źródeł, np. umowy o pracę.

Wybrane dla Ciebie oferty pożyczek

W celu otrzymania pożyczki bez zaświadczeń, należy przedstawić zwykle jedynie dowód tożsamości. Z kolei w celu otrzymania pożyczki banku, konieczne jest przedstawienie wymaganego przez wewnętrzny regulamin dokument, który stanowi oficjalne potwierdzenie dochodu (takie wymogi wskazują oferty pożyczek bankowych).

Dokumenty takie zwykle uzyskiwane są na wniosek osoby, która ubiega się o pożyczkę. Pożyczka 1000 zł bez zaświadczeń to produkt, który można uzyskać bez konieczności przedstawiania tego typu dokumentów.

bezpieczne pożyczki
bezpieczne pożyczki
pożyczka 1000 zł bez zaświadczeń
pożyczka 1000 zł bez zaświadczeń

W przypadku instytucji pozabankowych, które udzielają zobowiązań na różne kwoty – dostępna jest np. pożyczka do 2000 zł czy pilna pożyczka do 3000 zł, a także na większe sumy, nie wymagają przedstawienia zaświadczeń o uzyskiwaniu dochodu (pisaliśmy m.in. Tanie pożyczki pozabankowe bez weryfikacji).

To oznacza, że np. pożyczka do 5000 zł bez zaświadczeń udzielana jest jedynie na podstawie dowodu osobistego i ewentualnie oświadczenia o uzyskiwanych dochodach oraz zobowiązaniach finansowych i wydatkach, takich jak inne pożyczki czy alimenty.

Tego typu rozwiązanie stanowi bardzo duże udogodnienie dla pożyczkobiorcy, gdyż nie tylko zmniejsza ilość formalności i wymaganych dokumentów, ale także pozwala na uzyskanie pożyczki online bez BIK osobom, które nie uzyskują stałych dochodów oraz pracują na umowy cywilnoprawne, takie jak zlecenie czy o dzieło.

Szybkie pożyczki na dowód

Szybkie pożyczki na dowód to specjalność instytucji pozabankowych. Firmy udzielające pożyczek cenią czas swoich klientów, dlatego też wychodzą naprzeciw ich oczekiwaniom. Procedury przyznawania środków upraszczane są do niezbędnego minimum. Instytucje pozabankowe nie wymagają żadnych formalności, wystarczy jedynie spełnić kilka ważnych kryteriów, w których znajduje się posiadanie dowodu osobistego.

Sprawdź także: Czy można wziąć kredyt na pesel

Ważne jest także posiadanie własnego konta, z którego można wykonać przelew weryfikacyjny. Takie dane wystarczą instytucji pozabankowej do wydania decyzji na temat udzielenia pożyczki na dowód

Do zalet pożyczki bez formalności jest również szybkie otrzymanie środków na konto. W większości przypadków wystarczy jedynie kilkanaście minut, aby gotówka wpłynęła na konto (pisaliśmy m.in. Pożyczka online w 15 minut. Również z tego względu to dobra alternatywa dla kredytów bankowych, na które często trzeba czekać cały dzień.

Pilna pożyczka bez BIK i KRD

Wiele osób chcących zaciągnąć pożyczkę, ma niską zdolność kredytową albo nie ma jej wcale, ponieważ posiada aktualne zadłużenie. Pilna pożyczka do 3000 zł bez BIK i KRD możliwa jest jedynie w instytucjach pozabankowych (pisaliśmy m.in. Pilna pożyczka dla zadłużonych). Pożyczkobiorca, który składa wniosek, nie jest sprawdzany w bazach i rejestrach, a jeżeli firma pożyczkowa sprawdza klientów, to nie bierze pod uwagę negatywnych wpisów.

Tak łatwo dostępne pożyczki dla zadłużonych związane są z wysokim ryzykiem, dlatego ich koszt będzie znacznie wyższy, niż w przypadku standardowych pożyczek. Pilna pożyczka bez BIK skierowana jest w szczególności do osób, które:

 • Mają niską zdolność kredytową (pisaliśmy m.in. szybka pożyczka bez sprawdzania zdolności kredytowej),
 • Mają problemy ze spłatą poprzednich zobowiązań finansowych – często zdarza się tak, że wcale nie wynika to z winy pożyczkobiorcy. Jest wiele losowych sytuacji, które mają na to wpływ, np. utrata pracy. Firmę, u której została zaciągnięta pożyczka niewiele to interesuje. Została podpisana umowa pożyczki, więc środki muszą zostać oddane w ustalonym terminie.
 • Mają na koncie komornika sądowego,
 • Ich historia w bazie danych BIK (Biurze Informacji Kredytowej) jest negatywna.

Pożyczki na dowód – dla kogo?

Tego typu zobowiązania, np. pożyczka 1000 zł bez zaświadczeń skierowane są do wszystkich osób, które potrzebują wsparcia finansowego. Warunki pożyczki bez BIK są korzystne w szczególności dla osób, które:

 • są bezrobotne, np. utrzymują się obecnie ze świadczeń socjalnych,
 • oficjalnie nie mają zatrudnia, czyli pracują w szarej strefie, tzw. „na czarno”,
 • zatrudnione są na umowy cywilnoprawne, czyli umowę o dzieło, umowę zlecenie, umowę z przekazaniem praw autorskich,
 • utrzymują się z innych źródeł, niż wynagrodzenia za pracę – chodzi w tym przypadku o osoby będące na rencie albo emeryturze oraz studentów, którzy utrzymują się ze stypendium czy osoby utrzymujące się z alimentów.
pożyczka 1000 zł bez zaświadczeń
pożyczka 1000 zł bez zaświadczeń

Szybka pożyczka 1000 zł bez zaświadczeń – jakie warunki należy spełnić?

Ubiegając się o taką pożyczkę, należy spełnić w zasadzie takie same warunki, jakie obowiązują w przypadku zwykłych pożyczek w instytucjach pozabankowych. Wystarczy wypełnić wniosek o wymagane dane osobowe. Do formularza nie trzeba dołączać zaświadczenia o dochodach. 

Pisaliśmy m.in. Pożyczki chwilówki – kompendium

Wnioskując o pożyczki bez zaświadczeń, należy jednak podać dane, które dotyczą uzyskiwanych przez pożyczkobiorcę miesięcznych zarobków, czyli tzw. oświadczenie o dochodach (pisaliśmy m.in. Pożyczka na oświadczenie online). To przede wszystkim na jego podstawie firma pożyczkowa będzie w stanie ocenić zdolność do spłaty zobowiązania pożyczkobiorcy, co pomoże w dobraniu korzystnej oferty (bez oceny zdolności kredytowej rzadko która oferta pożyczkowa się obejdzie). 

Oświadczenie o dochodach to podana przez wnioskodawcę informacja o wysokości oraz źródle miesięcznego dochodu, którą sporządzić można w dowolnym momencie. Inne wymagania, które należy spełnić to:

 • pełnoletniość – wymagany zwykle jest ukończony 18 rok życia, chociaż niektóre instytucje pożyczkowe oczekują ukończenia 21 lat,
 • posiadanie polskiego obywatelstwa,
 • posiadanie stałego adresu zamieszkania w Polsce,
 • posiadanie stałego źródła dochodu, chociaż zwykle instytucje pożyczkowe nie wymagają jego udokumentowania (pisaliśmy m.in. Pożyczka bez udokumentowanych dochodów),
 • konto bankowe w polskim banku,
 • poprawne wypełnienie wniosku pożyczkowego,
 • pomyślna weryfikacja tożsamości.

Pożyczki bez zaświadczeń – sposoby weryfikacji

Uzyskanie pożyczki do 2000 zł bez zaświadczeń lub pożyczki do 3000 zł itp., związane jest z weryfikacją, która jest stałym elementem wnioskowania. Ma to za zada zadanie w szczególności zapewnić bezpieczeństwo (zarówno pożyczkobiorcy, jak i firmie pożyczkowej) – przede wszystkim chroni przed składaniem wniosku przez osoby, które podszywają się pod inną osobę, korzystając np. ze skradzionego dowodu osobistego.

Poza przedstawieniem przez wnioskodawcę, niezbędnych danych do zawarcia umowy pożyczkowej, niektóre instytucje pożyczkowe mogą poprosić o skan lub zdjęcie dowodu osobistego. Kolejno instytucje pozabankowe, udzielające pożyczki bez zaświadczeń online, korzystają z kilku sposobów weryfikacji pożyczkobiorcy:

 • Przelew bankowy – wykonany powinien być osobistego konta osoby wnioskującej. Instytucje pozabankowe nie akceptują przelewu weryfikacyjnego z konta, które należy np. do dwóch osób. Kwota przelewu wynosi zazwyczaj 1 grosz albo 1 złoty, a kwota ta zwracana jest razem z pożyczką bez zaświadczeń.
 • Rozmowa telefoniczna – konsultant określonej firmy pożyczkowej wykonuje telefon do wnioskodawcy, sprawdzając poprawność danych, które zostały podane przez klienta i może poprosić także o podanie innych ważnych informacji dla przetwarzania wniosku,
 • Aplikacje weryfikacyjne, takie jak Instantor czy Kontomatik – są to w pełni zautomatyzowane usługi, z których korzysta wiele firm pożyczkowych, które udzielają pożyczki bez BIK czy szybkie pożyczki bez zaświadczeń. Nowoczesne technologie szyfrujące zapewniają bezpieczeństwo danych, z także pozwalają na weryfikację danych osoby wnioskującej.

Pisaliśmy m.in. Konsolidacja chwilówek

Szybka pożyczka bez zaświadczeń – jak szybko można otrzymać pieniądze?

W większości przypadków środki przesyłane są konto w ciągu kilkunastu minut. Niektóre firmy pożyczkowe ma zautomatyzowany system, który umożliwia przesłanie środków na konto niemalże natychmiast. Z kolei niektóre korzystają dodatkowo z systemów szybkich płatności, które umożliwiają natychmiastowe zaksięgowanie przelewu, niezależnie od tego, z jakiego konta został wysłany. 

pożyczka 1000 zł bez zaświadczeń
pożyczka 1000 zł bez zaświadczeń i badania zdolności kredytowej

Jeżeli pożyczkobiorcy zależy na czasie, powinien wybrać instytucję pozabankową, która dysponuje kontem rozliczeniowym w tym samym banku, co on. To pozwoli na automatyczne przekazanie środków z pożyczki online bez BIK na konto. Oczywiście należy mieć świadomość, że czas oczekiwania na realizację przelewu może się wydłużyć ze względu na święta albo dni wolne od pracy.

Jeśli pożyczkobiorcy zależy na uzyskaniu środków na już, warto poszukać firm pożyczkowych, które oferują pożyczki w weekendy i święta. Należy jednak sprawdzić, czy na pewno gotówkę uzyska się w tym samym dniu, np. w godzinach wieczornych. 

Jakie rodzaje dochodów są akceptowane przez firmy pożyczkowe?

Instytucje pozabankowe wymagają posiadania stałego dochodu, jednak są bardziej liberalne w kwestii jego źródła. Im więcej źródeł dochodu akceptuję dana firma pożyczkowa, tym łatwiej u niej o uzyskanie pożyczki online bez zaświadczeń. Niektóre z instytucji uznają wszystkie źródła dochodu, które systematycznie wpływają na konto osobiste pożyczkobiorcy. Wśród nich mogą być m.in.:

 • umowa o pracę/dzieło/zlecenie/kontraktu,
 • świadczenia rodzinne oraz alimenty,
 • dochody z kontraktów służb mundurowych,
 • świadczenia emerytalne, rentowe i przedemerytalne,
 • zarobki w trakcie studiów,
 • działaność gospodarcza oraz rolnicza,
 • dochód z zagranicy przelewany na polskie konto,
 • niektóre zasiłki,
 • świadczenie 500 plus.

Nie wszystkie, jednak niektóre firmy pożyczkowe uznają następujące źródła dochodu:

 • dochody, które pochodzą tylko z alimentów,
 • świadczenia z Ośrodka Pomocy Społecznej,
 • renta socjalna wypłacana przez MOPS,
 • stypendia,
 • staż z Urzędu Pracy,
 • dochody z umowy o pracę poza granicami Polski,
 • dochody z wynajmu nieruchomości. 

Warunki przyznawania chwilówek mogą różnić się od siebie w zależności od wybranej firmy pożyczkowej (pisaliśmy m.in. Pożyczka chwilówka bez dochodów). Bardzo często to właśnie źródło dochodu stanowi jeden z powodów negatywnej decyzji pożyczkowej. Aby zwiększyć swoje szanse na uzyskanie środków, warto decydować się na pożyczki online bez weryfikacji. 

Jaka jest maksymalna całkowita kwota pożyczki bez zaświadczeń?

Każda instytucja pozabankowa indywidualnie określa maksymalną kwotę pożyczki bez zaświadczeń. Niezależnie od tego, czy wnioskodawca szuka pożyczki do 1000 zł bez zaświadczeń, czy pożyczki do 2000 zł bez zaświadczeń, warto znać ogólne zasady tego typu zobowiązań:

 • pożyczki bez BIK z terminem spłaty do 20 dni oferuje wsparcie finansowe w zakresie od 1500 zł do 3000 zł,
 • największe maksymalne kwoty proponowane są przez firmy pożyczkowe przy ratalnych pożyczkach i wynoszą od 5000 zł do 60 000 zł,
 • kwota maksymalna pierwszej pożyczki dla nowych klientów jest niższa od oferty standardowej.

Pożyczkobiorca, który potrzebuje wyższej kwoty pieniędzy, powinien poszukać ofert wśród pożyczek ratalnych, które rozłożone są na kilka lub nawet kilkanaście miesięcy. Z kolei jeśli potrzebuje niewielkiej sumy, może skorzystać z pożyczek z krótkim terminem spłaty. 

pożyczka 1000 zł bez zaświadczeń
pożyczka 1000 zł bez zaświadczeń – pożyczka ratalna

Pożyczka bez zaświadczeń – jak wnioskować?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom pożyczkobiorców, firmy pożyczkowe oferują możliwość wnioskodawca o pożyczki 1000 zł bez zaświadczeń i inne, bez wychodzenia z domu. Chwilówkę można zaciągnąć bez większych problemów w kilku prostych krokach:

 • Krok 1 – porównanie ofert różnych firm pożyczkowych co do wysokości zobowiązania, terminu spłaty oraz kosztu pożyczki online bez baz,
 • Krok 2 – wybór chwilówki na dowód zgodnie z własnymi preferencjami i potrzebami, uwzględniając cel przekazania środków oraz własne możliwości finansowe,
 • Krok 3 – przejście na stronę internetową instytucji pozabankowej i wybór wysokości kwoty pożyczki oraz okresu kredytowania,
 • Krok 4 – wypełnienie wniosku pożyczkowego o niezbędne dane osobiste. Należy podać takie dane jak imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer dowodu, PESEL, numer telefonu z adres e-mail oraz numer konta bankowego, na które zostaną przelane środki,
 • Krok 5 – oczekiwanie na otrzymanie decyzji pożyczkowej. Proces weryfikacji pożyczkobiorcy zwykle trwa od kilku do kilkunastu minut, a decyzja wydawana jest od razu po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku (pisaliśmy m.in. Pożyczka od ręki online) – można spodziewać się dość szybkiej pozytywnej decyzji pożyczkowej. 

W tak szybki sposób pożyczkobiorca otrzymuje dostęp do pieniędzy. Co więcej, środki z pożyczki bez baz online można przeznaczyć na dowolny cel, bez konieczności informowania o tym firmy pożyczkowej.

Pożyczka 1000 zł bez zaświadczeń na dowód – plusy

Pożyczki bez zaświadczeń zdecydowanie mają kilka zalet. Pomimo tego, że zarówno termin spłaty, jak i okres obowiązywania umowy są stosunkowo krótkie (zwykle 30 dni – pisaliśmy m.in. Pożyczka na 120 dni), nie brakuje zalet tego typu rozwiązania. Są to w szczególności:

 • Niskie koszty pożyczki na dowód – szybkie chwilówki bez BIK mogą być tanie, jednak pod warunkiem, że zostaną spłacone w umówionym terminie. Często zdarza się, że koszt pożyczki wynosi 0 zł a RRSO, czyli rzeczywista stopa oprocentowania wynosi 0%.
 • Duża dostępność – pożyczkobiorca sam decyduje, jaka forma kontaktu z firmą pożyczkową mu odpowiada. Umowę pożyczki można zawrzeć przez internet, za pomocą SMS lub w oddziale instytucji pozabankowej (pisaliśmy m.in. Pożyczka przez SMS na szybko).
 • Minimum formalności – wzięcie pożyczki bez zaświadczeń ogranicza się jedynie do okazania dowodu osobistego. W praktyce oznacza to, że środki można otrzymać zwykle bez żadnych dodatkowych zaświadczeń, np. z miejsca pracy. Możliwa jest również pożyczka na dowód bez konta bankowego.
 • Dowolny cel – pieniądze można przeznaczyć na wybrany przez siebie cel, a firma pożyczkowa nie weryfikuje tego. Inaczej sprawa przed się w przypadku pożyczki w banku.

Pożyczka bez zaświadczeń – jak porównywać oferty?

Przed zdecydowaniem się na określoną ofertę pożyczki do 1000 zł bez zaświadczeń, warto wiedzieć, na jakie parametry zwrócić uwagę.

Wysokość oprocentowania pożyczki

To parametr, który pozwoli określić pożyczkobiorcy, jak wysokie będą odsetki kapitałowe, które będzie musiał zwrócić razem z pożyczonym kapitałem. Ten czynnik nie uwzględnia jednak kosztów dodatkowych, które związane są z pożyczkami w instytucjach pozabankowych.

pożyczka 1000 zł bez zaświadczeń
pożyczka 1000 zł bez zaświadczeń – gdzie po darmowe pożyczki?

Prowizje i inne dodatkowe opłaty – czy są darmowe pożyczki?

Tego typu koszty mogą być naprawdę wysokie. Zazwyczaj są to jednak jednorazowe opłaty. Warto zwrócić uwagę nie tylko na koszty przygotowania umowy, ale także na koszty, które związane są ze zmianą harmonogramie spłaty pożyczki bez zaświadczeń albo niewywiązaniem się terminowo z płatności.

RRSO – rzeczywista roczna stopa oprocentowania

To najważniejszy parametr pożyczki online na dowód. Parametr ten uwzględnia całkowite koszty pożyczki. Właśnie na jego podstawie można wiarygodnie porównywać oferty firm pożyczkowych. 

Pożyczka bez zaświadczeń – na co zwrócić uwagę?

Pożyczki bez zaświadczeń są dobrym rozwiązaniem, jeśli korzysta się z nich w rozsądny sposób. Decyzja o zaciągnięciu zobowiązania powinna zapaść w przypadku, gdy uzyskanie środków jest koniecznością. Na co zwrócić uwagę, przed wyborem chwilówki bez baz?

Zaufana instytucja pozabankowa

Zaufanie klientów zdobywa się przez lata, więc warto wybrać firmę pożyczkową, która działa na rynku przez dłuższy czas i cieszy się pozytywnymi opiniami. Recenzje dotychczasowych klientów stanowią najlepsze i wiarygodne źródło wiedzy.

Warunki spłaty 

Pomimo tego, że wszystkie instytucje pozabankowe działają na podstawie tych samych przepisów prawa i na podobnych zasadach, ich oferty znacząco różnią się od siebie. Warto zwrócić uwagę na to, czy umowy jest czytelna, zawiera klarowne warunki spłaty oraz elastyczne podejście do nich, np. poprzez odroczenie spłaty na korzystnych warunkach.

Szybkość procesu weryfikacyjnego

Szukając odpowiedniego pożyczki bez zaświadczeń, warto sprawdzić jak szybko przebiega proces weryfikacyjny. O chwilówki bez baz zazwyczaj sięga się w sytuacjach awaryjnych, kiedy pieniądze potrzebne są natychmiast. Sprawne firmy pożyczkowe wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów i często przelewają środki na wybrany rachunek bankowy w ciągu kilku minut. 

Pożyczka 1000 zł bez zaświadczeń cieszy się bardzo dużą popularnością wśród pożyczkobiorców, przede wszystkim ze względu na dużą dostępność. To dobre rozwiązanie dla osób, które pilnie potrzebują niedużej sumy pieniądz na niespodziewane wydatki. Jak szybko uzyskać gotówkę i jak wnioskować o pożyczki bez zaświadczeń?

Pożyczki bez zaświadczeń – co to jest?

Zaświadczenie o dochodach, które wymagane jest przy staraniu się o tradycyjny kredyt i pożyczkę udzielanych przez instytucje bankowe, stanowi poświadczenie źródła dochodu danego pożyczkobiorcy oraz otrzymywanego wynagrodzenia. W tym kontekście dochodem nazywa się wszelkie osiągane w danym okresie fundusze, które pochodzą z różnych źródeł, np. umowy o pracę.

pożyczka 1000 zł bez zaświadczeń
pożyczka 1000 zł bez zaświadczeń

W celu otrzymania pożyczki bez zaświadczeń, należy przedstawić zwykle jedynie dowód tożsamości. Z kolei w celu otrzymania pożyczki banku, konieczne jest przedstawienie wymaganego przez wewnętrzny regulamin dokument, który stanowi oficjalne potwierdzenie dochodu.

Dokumenty takie zwykle uzyskiwane są na wniosek osoby, która ubiega się o pożyczkę. Pożyczka 1000 zł bez zaświadczeń to produkt, który można uzyskać bez konieczności przedstawiania tego typu dokumentów.

W przypadku instytucji pozabankowych, które udzielają zobowiązań na różne kwoty – dostępna jest np. pożyczka do 2000 zł czy pilna pożyczka do 3000 zł, a także na większe sumy, nie wymagają przedstawienia zaświadczeń o uzyskiwaniu dochodu (pisaliśmy m.in. Pożyczka na już do 3000 zł).

To oznacza, że np. pożyczka do 5000 zł bez zaświadczeń udzielana jest jedynie na podstawie dowodu osobistego i ewentualnie oświadczenia o uzyskiwanych dochodach oraz zobowiązaniach finansowych i wydatkach, takich jak inne pożyczki czy alimenty.

Tego typu rozwiązanie stanowi bardzo duże udogodnienie dla pożyczkobiorcy, gdyż nie tylko zmniejsza ilość formalności i wymaganych dokumentów, ale także pozwala na uzyskanie pożyczki online bez BIK osobom, które nie uzyskują stałych dochodów oraz pracują na umowy cywilnoprawne, takie jak zlecenie czy o dzieło.

Szybkie pożyczki na dowód

Szybkie pożyczki na dowód to specjalność instytucji pozabankowych. Firmy pożyczkowe cenią czas swoich klientów, dlatego też wychodzą naprzeciw ich oczekiwaniom. Procedury przyznawania środków upraszczane są do niezbędnego minimum. Instytucje pozabankowe nie wymagają żadnych formalności, wystarczy jedynie spełnić kilka ważnych kryteriów, w których znajduje się posiadanie dowodu osobistego.

Ważne jest także posiadanie własnego konta, z którego można wykonać przelew weryfikacyjny. Takie dane wystarczą instytucji pozabankowej do wydania decyzji na temat udzielenia pożyczki na dowód

Do zalet pożyczki bez formalności jest również szybkie otrzymanie środków na konto. W większości przypadków wystarczy jedynie kilkanaście minut, aby gotówka wpłynęła na konto. Również z tego względu to dobra alternatywa dla kredytów bankowych, na które często trzeba czekać cały dzień (pisaliśmy m.in. Tani kredyt gotówkowy online bez zaświadczeń).

Pilna pożyczka bez BIK i KRD

Wiele osób chcących zaciągnąć pożyczkę, ma niską zdolność kredytową albo nie ma jej wcale, ponieważ posiada aktualne zadłużenie. Pilna pożyczka do 3000 zł bez BIK i KRD możliwa jest jedynie w instytucjach pozabankowych. Pożyczkobiorca, który składa wniosek, nie jest sprawdzany w bazach i rejestrach, a jeżeli firma pożyczkowa sprawdza klientów, to nie bierze pod uwagę negatywnych wpisów.

Tak łatwo dostępne pożyczki dla zadłużonych związane są z wysokim ryzykiem, dlatego ich koszt będzie znacznie wyższy, niż w przypadku standardowych pożyczek. Pilna pożyczka bez BIK skierowana jest w szczególności do osób, które:

 • Mają niską zdolność kredytową,
 • Mają problemy ze spłatą poprzednich zobowiązań finansowych – często zdarza się tak, że wcale nie wynika to z winy pożyczkobiorcy. Jest wiele losowych sytuacji, które mają na to wpływ, np. utrata pracy. Firmę, u której została zaciągnięta pożyczka niewiele to interesuje. Została podpisana umowa pożyczki, więc środki muszą zostać oddane w ustalonym terminie.
 • Mają na koncie komornika sądowego (pisaliśmy m.in. Pożyczka z komornikiem),
 • Ich historia w bazie danych BIK (Biurze Informacji Kredytowej) jest negatywna.

Pożyczki na dowód – dla kogo?

Tego typu zobowiązania, np. pożyczka 1000 zł bez zaświadczeń skierowane są do wszystkich osób, które potrzebują wsparcia finansowego. Warunki pożyczki bez BIK są korzystne w szczególności dla osób, które:

 • są bezrobotne, np. utrzymują się obecnie ze świadczeń socjalnych,
 • oficjalnie nie mają zatrudnia, czyli pracują w szarej strefie, tzw. „na czarno” (pisaliśmy m.in. Pożyczki bez zatrudnienia),
 • zatrudnione są na umowy cywilnoprawne, czyli umowę o dzieło, umowę zlecenie, umowę z przekazaniem praw autorskich,
 • utrzymują się z innych źródeł, niż wynagrodzenia za pracę – chodzi w tym przypadku o osoby będące na rencie albo emeryturze oraz studentów, którzy utrzymują się ze stypendium czy osoby utrzymujące się z alimentów.

Szybka pożyczka bez zaświadczeń – jakie warunki należy spełnić?

Ubiegając się o taką pożyczkę, należy spełnić w zasadzie takie same warunki, jakie obowiązują w przypadku zwykłych pożyczek w instytucjach pozabankowych. Wystarczy wypełnić wniosek o wymagane dane osobowe. Do formularza nie trzeba dołączać zaświadczenia o dochodach. 

Wnioskując o pożyczki bez zaświadczeń, należy jednak podać dane, które dotyczą uzyskiwanych przez pożyczkobiorcę miesięcznych zarobków, czyli tzw. oświadczenie o dochodach. To przede wszystkim na jego podstawie firma pożyczkowa będzie w stanie ocenić zdolność do spłaty zobowiązania pożyczkobiorcy, co pomoże w dobraniu korzystnej oferty. 

Oświadczenie o dochodach to podana przez wnioskodawcę informacja o wysokości oraz źródle miesięcznego dochodu, którą sporządzić można w dowolnym momencie. Inne wymagania, które należy spełnić to:

 • pełnoletniość – wymagany zwykle jest ukończony 18 rok życia, chociaż niektóre firmy pożyczkowe oczekują ukończenia 21 lat,
 • posiadanie polskiego obywatelstwa,
 • posiadanie stałego adresu zamieszkania w Polsce,
 • posiadanie stałego źródła dochodu, chociaż zwykle firmy pożyczkowe nie wymagają jego udokumentowania,
 • konto bankowe w polskim banku,
 • poprawne wypełnienie wniosku pożyczkowego,
 • pomyślna weryfikacja tożsamości.

Pożyczki bez zaświadczeń – sposoby weryfikacji

Uzyskanie pożyczki do 2000 zł bez zaświadczeń lub pożyczki do 3000 zł itp., związane jest z weryfikacją, która jest stałym elementem wnioskowania. Ma to za zada zadanie w szczególności zapewnić bezpieczeństwo (zarówno pożyczkobiorcy, jak i firmie pożyczkowej) – przede wszystkim chroni przed składaniem wniosku przez osoby, które podszywają się pod inną osobę, korzystając np. ze skradzionego dowodu osobistego.

Poza przedstawieniem przez wnioskodawcę, niezbędnych danych do zawarcia umowy pożyczkowej, niektóre firmy pożyczkowe mogą poprosić o skan lub zdjęcie dowodu osobistego. Kolejno instytucje pozabankowe, udzielające pożyczki bez zaświadczeń online, korzystają z kilku sposobów weryfikacji pożyczkobiorcy:

 • Przelew bankowy – wykonany powinien być osobistego konta osoby wnioskującej. Instytucje pozabankowe nie akceptują przelewu weryfikacyjnego z konta, które należy np. do dwóch osób. Kwota przelewu wynosi zazwyczaj 1 grosz albo 1 złoty, a kwota ta zwracana jest razem z pożyczką bez zaświadczeń.
 • Rozmowa telefoniczna – konsultant określonej firmy pożyczkowej wykonuje telefon do wnioskodawcy, sprawdzając poprawność danych, które zostały podane przez klienta i może poprosić także o podanie innych ważnych informacji dla przetwarzania wniosku,
 • Aplikacje weryfikacyjne, takie jak Instantor czy Kontomatik – są to w pełni zautomatyzowane usługi, z których korzysta wiele firm pożyczkowych, które udzielają pożyczki bez BIK czy szybkie pożyczki bez zaświadczeń. Nowoczesne technologie szyfrujące zapewniają bezpieczeństwo danych, z także pozwalają na weryfikację danych osoby wnioskującej.

Szybka pożyczka bez zaświadczeń – jak szybko można otrzymać pieniądze?

W większości przypadków środki przesyłane są konto bankowe w ciągu kilkunastu minut. Niektóre firmy pożyczkowe ma zautomatyzowany system, który umożliwia przesłanie środków na konto bankowe niemalże natychmiast. Z kolei niektóre korzystają dodatkowo z systemów szybkich płatności, które umożliwiają natychmiastowe zaksięgowanie przelewu, niezależnie od tego, z jakiego konta został wysłany. 

Jeżeli pożyczkobiorcy zależy na czasie, powinien wybrać instytucję pozabankową, która dysponuje kontem rozliczeniowym w tym samym banku, co on. To pozwoli na automatyczne przekazanie środków z pożyczki online bez BIK na konto bankowe. Oczywiście należy mieć świadomość, że czas oczekiwania na realizację przelewu może się wydłużyć ze względu na święta albo dni wolne od pracy.

pożyczka 1000 zł bez zaświadczeń
pożyczka 1000 zł bez zaświadczeń

Jeśli pożyczkobiorcy zależy na uzyskaniu środków na już, warto poszukać firm pożyczkowych, które oferują pożyczki w weekendy i święta. Należy jednak sprawdzić, czy na pewno gotówkę uzyska się w tym samym dniu, np. w godzinach wieczornych (pisaliśmy m.in. pożyczki chwilówki w weekend). 

Jakie rodzaje dochodów są akceptowane przez firmy pożyczkowe?

Instytucje pozabankowe wymagają posiadania stałego dochodu, jednak są bardziej liberalne w kwestii jego źródła. Im więcej źródeł dochodu akceptuję dana firma pożyczkowa, tym łatwiej u niej o uzyskanie pożyczki online bez zaświadczeń. Niektóre z instytucji uznają wszystkie źródła dochodu, które systematycznie wpływają na konto osobiste pożyczkobiorcy. Wśród nich mogą być m.in.:

 • umowa o pracę/dzieło/zlecenie/kontraktu,
 • świadczenia rodzinne oraz alimenty,
 • dochody z kontraktów służb mundurowych,
 • świadczenia emerytalne, rentowe i przedemerytalne,
 • zarobki w trakcie studiów,
 • działaność gospodarcza oraz rolnicza,
 • dochód z zagranicy przelewany na polskie konto bankowe,
 • niektóre zasiłki,
 • świadczenie 500 plus.

Nie wszystkie, jednak niektóre firmy pożyczkowe uznają następujące źródła dochodu:

 • dochody, które pochodzą tylko z alimentów,
 • świadczenia z Ośrodka Pomocy Społecznej,
 • renta socjalna wypłacana przez MOPS,
 • stypendia,
 • staż z Urzędu Pracy,
 • dochody z umowy o pracę poza granicami Polski,
 • dochody z wynajmu nieruchomości. 

Warunki przyznawania chwilówek mogą różnić się od siebie w zależności od wybranej firmy pożyczkowej. Bardzo często to właśnie źródło dochodu stanowi jeden z powodów negatywnej decyzji pożyczkowej. Aby zwiększyć swoje szanse na uzyskanie środków, warto decydować się na pożyczki online bez weryfikacji. 

Jaka jest maksymalna całkowita kwota pożyczki bez zaświadczeń?

Każda instytucja pozabankowa indywidualnie określa maksymalną kwotę pożyczki bez zaświadczeń. Niezależnie od tego, czy wnioskodawca szuka pożyczki do 1000 zł bez zaświadczeń, czy pożyczki do 2000 zł bez zaświadczeń, warto znać ogólne zasady tego typu zobowiązań:

 • pożyczki bez BIK z terminem spłaty do 20 dni oferuje wsparcie finansowe w zakresie od 1500 zł do 3000 zł,
 • największe maksymalne kwoty proponowane są przez firmy pożyczkowe przy ratalnych pożyczkach i wynoszą od 5000 zł do 60 000 zł,
 • kwota maksymalna pierwszej pożyczki dla nowych klientów jest niższa od oferty standardowej.

Pożyczkobiorca, który potrzebuje wyższej kwoty pieniędzy, powinien poszukać ofert wśród pożyczek ratalnych, które rozłożone są na kilka lub nawet kilkanaście miesięcy. Z kolei jeśli potrzebuje niewielkiej sumy, może skorzystać z pożyczek z krótkim terminem spłaty. 

Pożyczka 1000 bez zaświadczeń – jak wnioskować?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom pożyczkobiorców, firmy pożyczkowe oferują możliwość wnioskowania o pożyczki 1000 zł bez zaświadczeń i inne, bez wychodzenia z domu. Chwilówkę można zaciągnąć bez większych problemów w kilku prostych krokach:

 • Krok 1 – porównanie ofert różnych firm pożyczkowych co do wysokości zobowiązania, terminu spłaty oraz kosztu pożyczki online bez baz,
 • Krok 2 – wybór chwilówki na dowód zgodnie z własnymi preferencjami i potrzebami, uwzględniając cel przekazania środków oraz własne możliwości finansowe,
 • Krok 3 – przejście na stronę internetową instytucji pozabankowej i wybór wysokości kwoty pożyczki oraz okresu kredytowania,
 • Krok 4 – wypełnienie wniosku pożyczkowego o niezbędne dane osobiste. Należy podać takie dane jak imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer dowodu, PESEL, numer telefonu z adres e-mail oraz numer konta bankowego, na które zostaną przelane środki,
 • Krok 5 – oczekiwanie na otrzymanie decyzji pożyczkowej. Proces weryfikacji pożyczkobiorcy zwykle trwa od kilku do kilkunastu minut, a decyzja wydawana jest od razu po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku. 

W tak szybki sposób pożyczkobiorca otrzymuje dostęp do pieniędzy. Co więcej, środki z pożyczki bez baz online można przeznaczyć na dowolny cel, bez konieczności informowania o tym firmy pożyczkowej.

Pożyczka 1000 na dowód – plusy

Pożyczki bez zaświadczeń zdecydowanie mają kilka zalet. Pomimo tego, że zarówno termin spłaty, jak i okres obowiązywania umowy są stosunkowo krótkie (zwykle 30 dni), nie brakuje zalet tego typu rozwiązania. Są to w szczególności:

pożyczka 1000 zł bez zaświadczeń
pożyczka 1000 zł bez zaświadczeń
 • Niskie koszty pożyczki na dowód – szybkie chwilówki bez BIK mogą być tanie )całkowity koszt pożyczki), jednak pod warunkiem, że zostaną spłacone w umówionym terminie. Często zdarza się, że całkowity koszt pożyczki wynosi 0 zł a RRSO, czyli rzeczywista stopa oprocentowania wynosi 0%.
 • Duża dostępność – pożyczkobiorca sam decyduje, jaka forma kontaktu z firmą pożyczkową mu odpowiada. Umowę pożyczki można zawrzeć przez internet, za pomocą SMS lub w oddziale instytucji pozabankowej. 
 • Minimum formalności – wzięcie pożyczki bez zaświadczeń ogranicza się jedynie do okazania dowodu osobistego. W praktyce oznacza to, że środki można otrzymać zwykle bez żadnych dodatkowych zaświadczeń, np. z miejsca pracy. Możliwa jest również pożyczka na dowód bez konta bankowego.
 • Dowolny cel – pieniądze można przeznaczyć na wybrany przez siebie cel, a firma pożyczkowa nie weryfikuje tego. Inaczej sprawa przed się w przypadku pożyczki w banku.

Pożyczka bez zaświadczeń – jak porównywać oferty?

Przed zdecydowaniem się na określoną ofertę pożyczki do 1000 zł bez zaświadczeń, warto wiedzieć, na jakie parametry zwrócić uwagę.

Wysokość oprocentowania pożyczki

To parametr, który pozwoli określić pożyczkobiorcy, jak wysokie będą odsetki kapitałowe, które będzie musiał zwrócić razem z pożyczonym kapitałem. Ten czynnik nie uwzględnia jednak kosztów dodatkowych, które związane są z pożyczkami w instytucjach pozabankowych.

Prowizje i inne dodatkowe opłaty

Tego typu koszty mogą być naprawdę wysokie. Zazwyczaj są to jednak jednorazowe opłaty. Warto zwrócić uwagę nie tylko na koszty przygotowania umowy, ale także na koszty, które związane są ze zmianą harmonogramie spłaty pożyczki bez zaświadczeń albo niewywiązaniem się terminowo z płatności.

RRSO – rzeczywista roczna stopa oprocentowania

To najważniejszy parametr pożyczki online na dowód. Parametr ten uwzględnia całkowite koszty pożyczki. Właśnie na jego podstawie można wiarygodnie porównywać oferty firm pożyczkowych. 

Pożyczka bez zaświadczeń – na co zwrócić uwagę?

Pożyczki bez zaświadczeń są dobrym rozwiązaniem, jeśli korzysta się z nich w rozsądny sposób. Decyzja o zaciągnięciu zobowiązania powinna zapaść w przypadku, gdy uzyskanie środków jest koniecznością. Na co zwrócić uwagę, przed wyborem chwilówki bez baz?

Zaufana instytucja pozabankowa

Zaufanie klientów zdobywa się przez lata, więc warto wybrać firmę pożyczkową, która działa na rynku przez dłuższy czas i cieszy się pozytywnymi opiniami. Recenzje dotychczasowych klientów stanowią najlepsze i wiarygodne źródło wiedzy.

Warunki spłaty 

Pomimo tego, że wszystkie instytucje pozabankowe działają na podstawie tych samych przepisów prawa i na podobnych zasadach, ich oferty znacząco różnią się od siebie. Warto zwrócić uwagę na to, czy umowy jest czytelna, zawiera klarowne warunki spłaty oraz elastyczne podejście do nich, np. poprzez odroczenie spłaty na korzystnych warunkach.

Szybkość procesu weryfikacyjnego

Szukając odpowiedniego pożyczki bez zaświadczeń, warto sprawdzić jak szybko przebiega proces weryfikacyjny. O chwilówki bez baz zazwyczaj sięga się w sytuacjach awaryjnych, kiedy pieniądze potrzebne są natychmiast. Sprawne firmy pożyczkowe wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów i często przelewają środki na wybrany rachunek bankowy w ciągu kilku minut. 

Wnioskowanie o pożyczkę przez internet

Przed zapadnięciem decyzji pożyczkowej, należy o nią wnioskować. W najlepszych firmach pożyczkowych wystarczy wypełnienie wniosku online, w którym należy podać swoje podstawowe dane i kilka innych ważnych informacji.

Na stronie firmy pożyczkowej, pożyczkobiorca w wygodny sposób powinien wskazać wysokość kwoty oraz okres spłaty, automatycznie poznając wysokość rat oraz szczegóły, które dotyczą kosztów pożyczki online bez baz i jej oprocentowania, które będzie zgodne z obowiązującym prawem.

Dostępność pożyczek 

Założeniem większości firm pożyczonych spoza sektora bankowego jest duża dostępność świadczonych przez nich usług dla większej grupy osób, niż tradycyjne banki. W przypadku instytucji pozabankowych pożyczanie odbywa się na zasadach wzajemnego zaufania. Z tego względu dobre firmy pożyczkowe podchodzą w sposób liberalny do składanych wniosków.

Dostęp do środków finansowych nie jest zarezerwowany wyłącznie dla osób, które zatrudnione są na podstawie umowy o pracę. Skuteczne wnioskowanie o chwilówkę, nie musi wiązać się z dostarczaniem wielu zaświadczeń oraz dokumentów. Warto również postawić na pożyczkodawcę promującego terminowe spłacanie pożyczki bez zaświadczeń

Zastaw na nieruchomości

Ponieważ firma udzielający pożyczki bez BIK, często nie sprawdza historii kredytowej pożyczkobiorcy, ale nie bierze pod uwagę negatywnych wpisów, zdarza się tak, że może żądać ustanowienia zastawu, np. na samochodzie. Dla pożyczkobiorcy jest to dość ryzykowne rozwiązanie. Jeżeli całkowity koszt pożyczki bez zaświadczeń będzie wysoki, można narazić się w przypadku kłopotów z jej spłatą, na utratę samochodu albo innej wartościowej rzeczy.

Umowa niezgoda z rzeczywistością

Może zdarzyć się tak, że na umowie pożyczkodawca wpisuje kwotę wyższą, niż ta, którą pożyczkobiorca rzeczywiście otrzymuje. Na takie warunki nie należy się godzić. W takim przypadku lepiej nie podpisywać żadnych dokumentów, ponieważ można narazić się na konieczność spłacania wyższych rat, a nie jest pewne, czy zapisaną kwotę pożyczki bez zaświadczeń uzyska się.

Prowizje i dodatkowe opłaty

Instytucje pozabankowe, które oferują szybkie pożyczki na dowód, oprócz oprocentowania podanego w umowie, stosują różne dodatkowe opłaty oraz prowizje, które wpływają na ostateczny koszt ponoszony przez klienta. 

pożyczka 1000 zł bez zaświadczeń
pożyczka 1000 zł bez zaświadczeń

Zaliczka oraz wykreślenie z BIK

Ryzykownym posunięciem jest również płacenie zaliczki instytucji pozabankowej, która obiecuje uzyskanie pożyczki bez BIK. Niestety zdarzały się przypadki, że tacy pożyczkobiorcy zostawali na lodzie.

Nie należy także wierzyć tym, którzy oferują pomoc w wykreśleniu z Biura Informacji Kredytowej negatywnej historii kredytowej. Wpisy na temat zaległości w spłacie mogą być wykreślone tylko przez instytucje, które je dokonała. Z tego względu opłatę za taką usługę należy traktować jako próbę wyłudzenia pieniędzy.

Bezpieczeństwo transakcji

Przy wyborze instytucji pożyczkowej, nie należy zapomnieć o kwestii bezpieczeństwa w internecie. Składając wniosek o pożyczkę, podaje się wiele zaufanych danych osobowych. Szyfrowane połączenie to obecnie standard. Sprawdzone firmy udzielające pożyczek powinny korzystać z szeregu skutecznych zabezpieczeń.

Przemyślana decyzja

Przed zdecydowaniem się na podpisanie umowy pożyczki bez zaświadczeń, należy dobrze się zastanowić, czy pożyczkobiorca nie jest w stanie poradzić sobie bez niej, szczególnie jeśli ma ona posłużyć jako spłata rat kredytu bankowego. Będąc w takiej sytuacji, lepiej nie zakładać, że sytuacja finansowa z czasem ulegnie poprawie.

Niestety nadmierny optymizm może doprowadzić pożyczkobiorcę do jeszcze większych kłopotów. Pożyczka 1000 zł bez zaświadczeń to obecnie produkt finansowy, który dostępny jest niemalże dla każdego zainteresowanego. Wymagania jakie należy spełnić zdecydowanie nie są wygórowane, tym bardziej biorąc pod uwagę restrykcyjne wymagania, stawiane przez banki.

Zatem szukając dodatkowych środków na niewysoką kwotę, warto rozważyć oferty pożyczek 1000 zł bez zaświadczeń. W większości przypadków proces trwa kilkanaście minut, po czym środki znajdują się już na koncie pożyczkobiorcy. To szybki i wygodny sposób na uzyskanie finansowania przez osoby, które znalazły się w nagłej potrzebie.

Przed zapadnięciem decyzji pożyczkowej, należy o nią wnioskować. W najlepszych firmach pożyczkowych wystarczy wypełnienie wniosku online, w którym należy podać swoje podstawowe dane i kilka innych ważnych informacji.

Na stronie firmy pożyczkowej, pożyczkobiorca w wygodny sposób powinien wskazać wysokość kwoty oraz okres spłaty, automatycznie poznając wysokość rat oraz szczegóły, które dotyczą kosztów pożyczki online bez baz i jej oprocentowania, które będzie zgodne z obowiązującym prawem.

Dostępność pożyczek – szybka gotówka

Założeniem większości firm pożyczonych spoza sektora bankowego jest duża dostępność świadczonych przez nich usług dla większej grupy osób, niż tradycyjne banki. W przypadku instytucji pozabankowych pożyczanie odbywa się na zasadach wzajemnego zaufania. Z tego względu dobre firmy pozabankowe podchodzą w sposób liberalny do składanych wniosków.

Dostęp do środków finansowych nie jest zarezerwowany wyłącznie dla osób, które zatrudnione są na podstawie umowy o pracę. Skuteczne wnioskowanie o chwilówkę, nie musi wiązać się z dostarczaniem wielu zaświadczeń oraz dokumentów. Warto również postawić na pożyczkodawcę promującego terminowe spłacanie pożyczki bez zaświadczeń

Zastaw na nieruchomości

Ponieważ firma udzielający pożyczki bez BIK, często nie sprawdza historii kredytowej pożyczkobiorcy, ale nie bierze pod uwagę negatywnych wpisów, zdarza się tak, że może żądać ustanowienia zastawu, np. na samochodzie.

pożyczka 1000 zł bez zaświadczeń
pożyczka 1000 zł bez zaświadczeń

Dla pożyczkobiorcy jest to dość ryzykowne rozwiązanie. Jeżeli koszty pożyczki bez zaświadczeń będą wysokie, można narazić się w przypadku kłopotów z jej spłatą, na utratę samochodu albo innej wartościowej rzeczy.

Umowa niezgoda z rzeczywistością

Może zdarzyć się tak, że na umowie pożyczkodawca wpisuje kwotę wyższą, niż ta, którą pożyczkobiorca rzeczywiście otrzymuje. Na takie warunki nie należy się godzić. W takim przypadku lepiej nie podpisywać żadnych dokumentów, ponieważ można narazić się na konieczność spłacania wyższych rat, a nie jest pewne, czy zapisaną kwotę pożyczki bez zaświadczeń uzyska się.

Prowizje i dodatkowe opłaty

Instytucje pozabankowe, które oferują szybkie pożyczki na dowód, oprócz oprocentowania podanego w umowie, stosują różne dodatkowe opłaty oraz prowizje, które wpływają na ostateczny koszt ponoszony przez klienta. 

Zaliczka oraz wykreślenie z BIK

Ryzykownym posunięciem jest również płacenie zaliczki instytucji pozabankowej, która obiecuje uzyskanie pożyczki bez BIK. Niestety zdarzały się przypadki, że tacy pożyczkobiorcy zostawali na lodzie.

Nie należy także wierzyć tym, którzy oferują pomoc w wykreśleniu z Biura Informacji Kredytowej negatywnej historii kredytowej. Wpisy na temat zaległości w spłacie mogą być wykreślone tylko przez instytucje, które je dokonała. Z tego względu opłatę za taką usługę należy traktować jako próbę wyłudzenia pieniędzy.

Bezpieczeństwo transakcji

Przy wyborze instytucji pożyczkowej, nie należy zapomnieć o kwestii bezpieczeństwa w internecie. Składając wniosek o pożyczkę, podaje się wiele zaufanych danych osobowych. Szyfrowane połączenie to obecnie standard. Sprawdzone firmy pozabankowe powinny korzystać z szeregu skutecznych zabezpieczeń.

Przemyślana decyzja

Przed zdecydowaniem się na podpisanie umowy pożyczki bez zaświadczeń, należy dobrze się zastanowić, czy pożyczkobiorca nie jest w stanie poradzić sobie bez niej, szczególnie jeśli ma ona posłużyć jako spłata rat kredytu bankowego. Będąc w takiej sytuacji, lepiej nie zakładać, że sytuacja finansowa z czasem ulegnie poprawie.

Niestety nadmierny optymizm może doprowadzić pożyczkobiorcę do jeszcze większych kłopotów. Pożyczka 1000 zł bez zaświadczeń to obecnie produkt finansowy, który dostępny jest niemalże dla każdego zainteresowanego. Wymagania jakie należy spełnić zdecydowanie nie są wygórowane, tym bardziej biorąc pod uwagę restrykcyjne wymagania, stawiane przez banki.

Zatem szukając dodatkowych środków na niewysoką kwotę, warto rozważyć oferty typu pożyczka 1000 zł bez zaświadczeń. W większości przypadków proces trwa kilkanaście minut, po czym środki znajdują się już na koncie pożyczkobiorcy. To szybki i wygodny sposób na uzyskanie finansowania przez osoby, które znalazły się w nagłej potrzebie.

Podobne wpisy

2 komentarze

 1. Potrzebuję na szybko 1000 zł na dowód. Która firma da mi taką pożyczkę? Bez zbędnych formalności?

 2. Potrzebna pożyczka 1000 na szybko. Może być na umowę. Prywatnie czy w parabanku, bo bank mi nie da.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.