| .
14 marca 2021 16:24

Darmowe porady prawne Bielsko-Biała

Darmowe porady prawne Bielsko-Biała. Jeśli szukasz darmowych porad prawnych w Bielsku-Białej oraz jej okolicach, zapoznaj się z ofertą przedstawionych poniżej podmiotów. Być może to właśnie prawnicy w którymś z nich zaoferują Ci darmowe porady prawne i darmową pomoc prawną, dzięki której rozwiążesz swoje problemy i unikniesz nerwów i stresu. Pamiętaj, aby kontaktować się z instytucją, która jest w stanie Ci pomóc (jeśli Twoim problemem jest np. dyscyplinarka dla pracownika, kontaktuj się z Inspektoratem Pracy, z kolei jeśli szukasz pomocy w kwestii np. zakup towaru z wadami i chęć odzyskania pieniędzy, musisz kontaktować się z Powiatowym Rzecznikiem Konsumentów.

Darmowe porady prawne Bielsko Biała udzielane są m.in. w:

  1. Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej, ul. Partyzantów 55, tel. 33 496 51 50
  2. Powiatowy Rzecznik Konsumentów w Bielsku-Białej, ul. Piastowska 40, tel. 33 813 68 76
  3. Okręgowy Inspektorat Pracy Oddział w Bielsku Białej, ul. Warszawska 5, tel. 33 829 13 40
  4. Bezpłatne Porady Prawne Bielsko-Biała, ul. Traugutta 21, tel. 33 822 46 90

To tylko wybrane podmioty, które świadczą darmowe porady prawne Bielsko Biała. W każdym z nich uzyskasz informację odnośnie swojej sprawy, zostaniesz również ewentualnie skierowany do podmiotu, który będzie w stanie udzielić Ci szerszych porad prawnych w danej sferze.

Podziel się

Dodaj komentarz

Ostatnie wpisy

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Czytaj więcej