| .
14 marca 2021 15:31

Darmowe porady prawne Rzeszów

Darmowe porady prawne Rzeszów – bezpłatne porady prawne w Rzeszowie udzielane są przez kilka podmiotów. Od pewnego czasu świadczy je także (w wybranych dniach i godzinach) Okręgowa Izba Radców Prawnych w Rzeszowie oraz Okręgowa Rada Adwokacka w Rzeszowie. Jeśli zatem potrzebujesz nieodpłatnej pomocy prawnej czy bezpłatnego doradztwa prawnego, skorzystaj z pomocy którejś z wymienionych w poniższym wykazie instytucji. Każda z nich świadczy kompleksową darmową pomoc prawną w wybranych dziedzinach.

Jeśli masz problem prawny czy sprawę w sądzie, a nie możesz pozwolić sobie finansowo na wykorzystanie do pomocy profesjonalnej kancelarii prawnej, skorzystaj z tej bezpłatnej. Nieważne, czego dotyczy Twoja sprawa – czy masz problem w sprawie cywilnej, karnej, podatkowej czy jeszcze innej – nie jesteś sam. Możesz liczyć na darmową i fachową pomoc i porady prawne, udzielane przez doświadczonych prawników z odpowiednią wiedzą i przygotowaniem zawodowym.

Darmowe porady prawne wcale nie są gorsze od tych płatnych, a nierzadko w zupełności Ci wystarczą. Nie każda z instytucji świadczy usługi typu darmowa telefoniczna pomoc prawna. W wielu wypadkach będziesz musiał najpierw zadzwonić, a potem umówić się na spotkanie z prawnikiem, w czasie którego będziesz mógł szerzej i precyzyjniej opisać swoją sprawę. Nie czekaj zatem, aż Twój problem rozwiąże się sam i skorzystaj z pomocy darmowego prawnika.

Darmowe porady prawne Rzeszów – bezpłatna pomoc prawna w Rzeszowie:

  • Państwowa Inspekcja Pracy w Rzeszowie, ul. Gen. Stanisława Maczka 4, tel. 17 717 98 98
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Rzeszowie, ul. Leszczyńskiego 3, tel. 17 858 10 33
  • Uniwersytecka Poradnia Prawna w Rzeszowie, ul. Wyspiańskiego 4/09, tel. 17 872 19 52
  • Biuro Porad Prawnych i obywatelskich w Rzeszowie, Polskie Towarzystwo Walki z Kalectwem, al. Rejtana 10, tel. 17 853 82 13
  • Rzeszowski Klub Sportowy Głuchych, ul. Langiewicza 22, tel. 17 852 92 33

Podziel się

Dodaj komentarz

Ostatnie wpisy

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Czytaj więcej