Pożyczka bez zaświadczeń o zarobkach dla wielu osób stanowi ostatnią drogę do uzyskania wsparcia finansowego. Dzięki temu, że pożyczkodawca nie wymaga zaświadczenia o dochodach klienci, którzy nie są w stanie okazać tego dokumentu, mogą otrzymać pożyczkę, co w banku nie byłoby to możliwe.

Pożyczka bez zaświadczeń o zarobkach

Pożyczka bez zaświadczeń to finansowanie, które oferowane jest głównie przez firmy pożyczkowe. Na czym polega? Taka pożyczka to standardowy produkt finansowy, jednak w procesie pożyczkowym pożyczkodawca nie wymaga od klienta zaświadczenia o zarobkach. 

Wybrane dla Ciebie oferty pożyczek

A czym jest zaświadczenie o dochodach? Jest to dokument, który przedstawia wysokość wynagrodzenia klienta, a także źródło jego dochodu. Zaświadczenie wydawane jest przez pracodawcę.

Nie zawsze jest jednak łatwe do uzyskania, a często czas oczekiwania na ten dokument wynosi nawet kilka tygodni. W związku z tym, wiele osób decyduje się na wzięcie pożyczki bez zaświadczeń.

bezpieczne pożyczki
bezpieczne pożyczki
pierwsza pożyczka - maksymalna kwota pożyczki
pierwsza pożyczka – maksymalna kwota pożyczki. pożyczki bez dochodów

Czy da się wziąć pożyczkę bez dochodu?

Jeśli chodzi o firmy parabankowe, to są one skłonne udzielić pożyczki klientowi, który nie ma stabilnego i stałego zatrudnienia, a np. pracuje w oparciu o umowę cywilnoprawne albo pobiera zasiłek, rentę czy emeryturę. 

Pożyczka bez dochodu może być również udzielona osobie, która np. pobiera świadczenia rodzinne albo alimenty. Zatem osoby bezrobotne także mogą liczyć na finansowanie.

Z kolei w przypadku klientów, którzy nie mają żadnego dochodu, o pożyczkę nie będzie łatwo. Żaden bank, ale również firma pożyczkowa nie podjęcie się udzielenia finansowania osobie, która nie ma żadnego dochodu.

Taka osoba związana jest z brakiem możliwości spłaty zobowiązania, a instytucje pożyczkowe oraz banki nie podejmą się takiego ryzyka w przypadku braku terminowej spłaty

Gdzie można wziąć pożyczkę bez zaswiadczeń?

Pożyczka bez zaświadczeń to produkt, który można otrzymać w firmie pożyczkowej albo decydując się na pożyczkę od prywatnego inwestora. Pozabankowi pożyczkodawcy nie prowadzą tak rzetelnego procesu pożyczkowego, dzięki czemu z pożyczki mogą skorzystać osoby, które nie są w stanie przedstawić zaświadczenia o dochodach.

A w jaki sposób takie osoby mają przedstawić swoje dochody? Zamiast zaświadczenia o dochodach, pożyczkodawcy wymagają zwykle oświadczenia o dochodach. Jest to pismo, które spisuje klient. To on ma za zadanie wpisać w nim źródło swojego dochodu oraz jego wysokość.

czy odsetki są w całkowitej kwocie pożyczki w przypadku spełnienia warunków promocji
czy odsetki są w całkowitej kwocie pożyczki w przypadku spełnienia warunków promocji. kredyt przez internet bez zaswiadczen o dochodach

Gdzie na 100% dostanę pożyczkę?

Aby otrzymać pożyczkę w jakiejkolwiek instytucji, zarówno bankowej, jak i pozabankowej, należy spełnić określone warunki. Oczywiście w przypadku firm pożyczkowych wymagania do spełnienia nie są aż tak wygórowane, jak w przypadku banków. Niemniej jednak pewne warunki należy spełnić i są one następujące:

 • Pełnoletniość – klient musi ukończyć 18 rok życia, choć niektórzy pożyczkodawcy wymagają ukończenia 21 lub nawet 25 lat,

 • Górna granica wiekowa – firmy parabankowe często ustalają górną granicę wiekową jeśli chodzi o klientów, którym udzielają pożyczek. Zazwyczaj wynosi ona od 67 do 75 lat,

 • Pełna zdolność do czynności prawnych,

 • Adres zamieszkania na terytorium kraju,

 • Aktywny numer telefonu,

 • Adres e-mail,

 • Ważny dowód osobisty,

 • Źródło dochodu.

Jeśli chodzi o źródła dochodu, to pozabankowe firmy pozabankowe akceptują wiele źródeł dochodu, nie tylko umowę o pracę, jak robią to banki. W przypadku pozabankowych pożyczkodawców na pozytywną decyzję pożyczkową mogą liczyć również osoby, które pracują na umowę cywilnoprawną albo na tzw. „czarno”.

Czy na podstawie numeru pesel można wziąć kredyt?

PESEL stanowi jedną z informacji, które należy podać, składając wniosek o kredyt. Jednak jedynie na podstawie samego PESEL-u nie można otrzymać finansowania. W roku całego procesu kredytowego, pożyczkodawca będzie wymagał także innych informacji, jak również potwierdzenia swojej tożsamości.

Dopiero po sprawdzeniu podanych przez wnioskodawcę informacji, klient może przejść przez cały proces pożyczkowy i otrzymać decyzję. Zatem nie istnieje kredyt na sam pesel. Konieczne jest podanie również innych informacji.

przelew bankowy kwoty pożyczki - pożyczka bez przelewu weryfikacyjnego
przelew bankowy kwoty pożyczki – pożyczka bez przelewu weryfikacyjnego. kredyt przez internet bez zaświadczeń o dochodach

Ile można dostać kredyt bez zaswiadczeń o dochodach?

Kredyt bez zaświadczeń o dochodach to pojęcie z które funkcjonuje w firmach pozabankowych. Banki nie udzielają kredytów bez zaświadczeń. Zobowiązane są przez prawo bankowe do tego, aby weryfikować swoich klientów w rejestrach dłużników, jak również do weryfikacji ich zarobków.

Instytucje pożyczkowe oferują pożyczki w różnej kwocie, od kilkuset nawet do kilkuset tysięcy złotych. To każdemu pozwala na wybór odpowiedniej dla siebie kwoty zobowiązania.

Należy jednak przygotować się na to, że pożyczając duże sumy, pożyczkodawca może żądać ustanowienia zastawu na wartościowej rzeczy lub nieruchomości albo poręczenia.

Gdzie dostanę pożyczkę bez zaswiadczeń?

Pożyczka bez zaświadczeń o dochodach z pewnością nie będzie możliwa w banku. Instytucje bankowe muszą weryfikować zarobki oraz źródło dochodu każdego przyszłego klienta, aby zminimalizować ryzyko ewentualnej niewypłacalności. 

Oferty pożyczek bez zaświadczeń dostępne są wśród firm pożyczkowych. Pozabankowi pożyczkodawcy nie muszą sprawdzać przyszłych klientów w rejestrach oraz bazach osób zadłużonych. Zwykle tego nie robią, a jeżeli już się zdecydują na taki krok, to w sytuacji, kiedy okaże się, że w bazie znajdują się negatywne wpisy, przymykają na nie oko.

Podobnie jest z zaświadczeniem o zarobkach. Parabanki nie wymagają tego dokumentu. Wystarczy, że pożyczkobiorca przedstawi swoje oświadczenie o dochodach. Jest to pismo, które sporządza klient samodzielnie, wpisując w nim wysokość otrzymywanych zarobków, a także ich źródło.

Czy można wziąć kredyt bez dochodów?

Kredyt to pojęcie, które odnosi się do zobowiązań udzielanych przez banki. Kredyt bez dochodu w banku nie jest możliwy. Bank zobowiązany jest do zbadania zdolności kredytowej każdego klienta, na którą składa się również dochód.

W sytuacji, kiedy przyszły pożyczkobiorca nie ma stabilnego dochodu, nie będzie mógł liczyć na pozytywne rozpatrzenie jego wniosku.

Sprawdź także: Pożyczki w weekend

Kredyt bez dochodów jest jednak możliwy w firmach pozabankowych, gdzie dochód klienta nie jest tak skrupulatnie analizowany i oceniany. Dzięki temu wiele osób, które nie są w stanie udokumentować swoich dochodów albo nie ma po prostu stałej pracy, może otrzymać wsparcie ze strony parabanków.

pożyczki pozabankowe i oferty kredytów gotówkowych
pożyczki pozabankowe i oferty kredytów gotówkowych. pożyczka bez dochodów na raty

Jak wziąć pożyczkę bez zaswiadczeń?

Wzięcie pożyczki bez zaświadczeń nie różni się w zasadzie niczym od wzięcia innego rodzaju zobowiązania. Aby to zrobić, najpierw należy wybrać ofertę, która będzie najlepiej odpowiadać indywidualnym potrzebom, a także cechować się atrakcyjnymi warunkami pożyczkowymi, w szczególności całkowitym kosztem zobowiązania.

Sprawdź także: Pożyczki w domu klienta

Kolejne kroki, które należy wykonać, to wejście na stronę firmy pożyczkowej, gdzie na kalkulatorze pożyczkowym można wybrać wysokość kwoty pożyczki oraz okres jej spłaty.

Kolejnym krokiem jest uzupełnienie wniosku pożyczkowego, gdzie należy wpisać wymagane przez pożyczkodawcę dane, takie jak imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu, itp. Uzyskanie pożyczki bez zaświadczeń będzie możliwe po potwierdzeniu swojej tożsamości przez klienta.

Jeśli chodzi o firmy pozabankowe, to na wydanie decyzji trzeba czekać tylko kilkanaście minut. W porównaniu z bankiem, jest to o wiele krócej, dzięki czemu klient może liczyć na pieniądze o wiele wcześniej.

Gdzie dostanę pożyczkę od razu?

Szybka pożyczka bez zaświadczeń to oferta, która skierowana jest głównie do osób, mających pilną potrzebę i potrzebują pieniędzy tak szybko, jak to możliwe. Nie mogą pozwolić sobie na długie oczekiwanie i trwający tygodniami proces pożyczkowy. 

Szybka pożyczka od razu może uratować klienta w wieku sytuacjach, zwłaszcza wtedy, kiedy potrzebuje on pieniędzy na wydatki niecierpiące zwłoki. W takim przypadku najlepiej od razu złożyć wniosek w parabanku, który szybko rozpatrzy wniosek i w kilkanaście minut wyda decyzję pożyczkową. Tak szybko proces pożyczkowy wynika z ograniczenia ogólnych formalności i okrojenia całego procesu pożyczkowego.

Jak szybko można dostać pożyczkę?

Szybkość przyznania pożyczki bez zaświadczeń o dochodach uzależniona jest od kilku następujących kwestii:

 • Daty złożenia wniosku pożyczkowego – większość pozabankowych pożyczkodawców działa w dni robocze, choć można znaleźć rośnie firmy, które oferują swoje usługi w weekendy oraz dni wolne od pracy. Jeżeli osobie zależy właśnie na takim finansowaniu, powinien zorientować się, które instytucje

Gdzie dostanę pożyczkę na sam dowód?

Pożyczka na sam dowód oferowana jest przez parabanki. W tym przypadku jedynym dokumentem, który należy przedstawić pożyczkodawcy, jest ważny dowód osobisty. Na jego podstawie firma pożyczkowa wydaje decyzję i udziela finansowania. 

Sprawdź także: Gwarantowana pożyczka dla zadłużonych

Nie ma możliwości wzięcia kredytu na sam dowód. Oczywiście dokument ten jest niezbędny w toku postępowania kredytowego, jednak nie wystarczy do tego, aby decyzja kredytowa była pozytywna. Pożyczkodawca będzie wymagał dostarczenia także innych dokumentów, takich jak zaświadczenie o dochodach, a czasami i rozliczenie PIT.

udzielenie pożyczki przelewem z rachunku bankowego. Warunki wzięcia pożyczki. Opłata przygotowawcza
udzielenie pożyczki przelewem z rachunku bankowego. Warunki wzięcia pożyczki. Opłata przygotowawcza. pożyczki przez internet bez zaświadczeń

Czy mogę wziąć pożyczkę bez dochodów?

Pożyczka bez dochodów jest finansowaniem, które nie jest możliwe w żadnym banku. Instytucje te nie ponoszą takiego ryzyka, które związane jest z tym, że osoba, która nie ma żadnych dochodów, nie będzie w stanie oddawać regularnie zobowiązania.

Pożyczka bez dochodu nie jest również możliwa w instytucji pożyczkowej. Pożyczkodawcy ci też nie chcą podejmować się tak wysokiego ryzyka i udzielać pożyczek osobom, które nie mają żadnego dochodu. Jakiekolwiek źródło dochodu stanowi kluczowy element w przypadku każdego procesu pożyczkowego.

Czy można dostać pożyczkę bez zatrudnienia?

Banki, biorąc pod uwagę zdolność kredytową klienta, zwracają również uwagę na jego formę zatrudnienia. Nie udzielą kredytu osobie, która nie ma stałego zatrudnienia albo pracują tzw. na czarno. W związku z tym, aby dostać pozytywną decyzję pożyczkową, trzeba wykazać się stabilnym zatrudnieniem. 

Pożyczka bez zatrudnienia możliwa jest jednak w instytucjach pozabankowych. Firmy tego rodzaju biorą pod uwagę także inne źródła dochodu, więc udzielą pożyczki osobie, która nie ma zatrudnienia, jednak ma pewne źródło dochodu, np. zasiłek, alimenty, stypendium, przebywają na rencie lub emeryturze.

Sprawdź także: Chwilówki online bez BIK

Gdzie dostanę pożyczkę na raty bez BIK?

Pożyczka pozabankowa na raty bez BIK (sprawdzania w Biurze Informacji Kredytowej) to domena firm pozabankowych. Firmy pożyczkowe, w przeciwieństwie do banków, nie muszą weryfikować pożyczkobiorców w rejestrach osób zadłużonych (pisaliśmy: Pożyczki bez BIK i KRD). To pozwala na finansowanie klientów, którzy niekoniecznie mogą pochwalić się pozytywną historią kredytową.

Pożyczka ratalna bez BIK to dobry sposób na uzyskanie wyższej kwoty i opłacenie wydatków, bez przechodzenia przez skomplikowany proces kredytowy, w tym weryfikacji w bazie Biura Informacji Kredytowej. Część, choć nie wszystkie firmy mają podpisane umowy z biurami osób zadłużonych, jednak często to, że weryfikują swoich klientów, nie ma wpływu na ostateczny wynik decyzji pożyczkowej.

Sprawdź także: Pożyczka na pesel

To pozwala na uzyskanie pożyczki nawet przez klientów, którzy przez bank zostali wykluczeni. na finansowanie w parabankach mają szansę osoby, które mają trudną sytuację finansową.

Gdzie dostanę pożyczkę ze złą historią?

Historia kredytowa stanowi czynnik, który brany jest pod uwagę przy ocenie wypłacalności potencjalnego klienta. Aby pożyczkodawca, głównie bank był przychylny i chętnie udzielił finansowania, historia kredytowa powinna być dobra.

Pożyczka ze złą historią kredytową dostępna będzie jednak w sektorze pozabankowym, do którego zalicza się nie tylko parabanki, ale również prywatnych inwestorów. Klienci ze złymi wpisami w bazach powinni zainteresować się właśnie pozabankowym usługami, dzięki którym mogą otrzymać pożyczkę, będąc w trudnej sytuacji finansowej, jak również mając negatywne wpisy w bazach oraz rejestrach dłużników.

złożenie oświadczenia i otrzymanie pożyczki
złożenie oświadczenia i otrzymanie pożyczki. pożyczki bez zaświadczeń o dochodach

Jak dostać chwilówkę bez pracy i poprosić o wydłużenie terminu spłaty pożyczki?

Stabilne zatrudnienie to jedno z wymagań, jakie stawiają swoim klientom banki. Aby otrzymać chwilówkę bez pracy w instytucji pozabankowej, trzeba posiadać inne źródło dochodu. Na szczęście pozabankowi pożyczkodawcy mają w tej kwestii liberalne podejście i udzielają pożyczek osobom bez pracy, które pobierają np. zasiłek (musi mieć trwały charakter), świadczenia rodzinne, alimenty, stypendium, rentę, emeryturę.

W związku z powyższym osoby, które nie mają pracy, choć nie mogą liczyć na wsparcie banku, mogą uzyskać pożyczkę, korzystając z usług pożyczkodawców pozabankowych. Chwilówkę można otrzymać, wypełniając formularz pożyczkowy na stronie internetowej firmy, a następnie oczekując na wydanie decyzji.

Cały proces pożyczkowy w przypadku chwilówki bez pracy wygląda tak samo, jak w sytuacji starania się o standardową pożyczkę. Po prostu uzupełniając wniosek, w rubryce źródło dochodu należy wpisać to źródło, z którego otrzymywane są regularne środki finansowe.

Gdzie dostanę pożyczkę na dowód bez zaswiadczeń?

Pierwsza pożyczka na dowód bez zaświadczeń także znajduje się w ofercie firm, działających w sektorze pozabankowym. Taki produkt charakteryzuje się tym, że postępowanie pożyczkowe skrócone jest do minimum, właśnie dzięki minimalnym formalnościom. 

W toku postępowania pożyczkodawca nie wymaga od klienta zaświadczenia, a jedynym dokumentem, jaki jest wymagany, jest ważny dowód osobisty. Na jego podstawie pożyczkodawca weryfikuje tożsamość pożyczkobiorcy i potwierdza ją, a następnie wydaje decyzję pożyczkową. 

Z kolei zamiast zaświadczenia o dochodach, zazwyczaj wystarczy przedstawić oświadczenie o zarobkach, które nie jest sprawdzane przez instytucje pozabankowe i informacje zawarte w nim, nie są weryfikowane przez pożyczkodawców.

Kto udzieli mi pożyczki ze złą historią?

Zła historia kredytowa stanowi przeszkodę do wzięcia pożyczki w banku. Instytucje bankowe są zobowiązane przepisami prawa bankowego do tego, aby sprawdzać historię kredytową każdego przyszłego klienta. 

Pierwsza pożyczka ze złą historią kredytową to oferta, którą chcą przyciągnąć klientów firmy pozabankowe. Negatywne wpisy w rejestrach dłużników nie są dla nich przeszkodą, która uniemożliwiałaby otrzymanie zobowiązania.

Pożyczkę online ze złą historią można też otrzymać, decydując się na skorzystanie z usług prywatnego inwestora. To jednak mniej bezpieczna opcja, dlatego wcześniej warto dokładnie sprawdzić pożyczkodawcę.

Gdzie pożyczyć pieniądze bez zdolności kredytowej?

Zdolność kredytowa stanowi czynnik, który ma duży wpływ na wydanie ostatecznej decyzji pożyczkowej. Na zdolność kredytową składają się różne elementy, m.in. liczba osób na utrzymaniu, wysokość zarobków, źródło utrzymania, forma zatrudnienia, itp. To nierzadko bywa warunkiem udzielenia pożyczki.

Przez banki najlepiej postrzegane są osoby, które pracują w oparciu o umowę o pracę. Z kolei firmy pożyczkowe nie mają problemu z udzieleniem finansowania klientom, którzy pracują na umowy cywilnoprawne albo przebywają na rencie, emeryturze lub zasiłku. 

Jeśli klientowi zależy na uzyskaniu kredytu w banku, powinien skupić się na poprawie swojej zdolności kredytowej. Warto np. spróbować znaleźć dodatkowe źródło dochodu, aby podwyższyć comiesięczny dochód albo zmniejszyć wydatki w każdym miesiącu.

Sprawdź także: Szybkie 100 zł na konto

W innej sytuacji najlepiej od razu zdecydować się na pożyczkę pozabankową. W tym przypadku zdolność kredytowa oceniana jest na innych zasadach – bardziej liberalnych.

zobowiązanie finansowe. Kredyt konsumencki. Promocyjne warunki spłaty pożyczki gotówkowej zależą od indywidualnej oceny zdolności kredytowej
zobowiązanie finansowe. Kredyt konsumencki. Promocyjne warunki spłaty pożyczki gotówkowej zależą od indywidualnej oceny zdolności kredytowej. pożyczka bez zaświadczeń o zarobkach

Do jakiej kwoty można wziąć kredyt bez zaświadczeń?

Kredyt bez zaświadczeń to produkt, znajdujący się w ofercie parabanków. Kredyt bez zaświadczeń nie jest oferowany przez banki. Wynika to z tego, że każdy bank musi zweryfikować zatrudnienie i wynagrodzenie przyszłych klientów. Inaczej wygląda to w parabankach, które po prostu nie muszą tego robić.

W związku z tym, często decydują się na udzielenie finansowania klientom, którzy ze strony banku otrzymaliby negatywną decyzję pożyczkową. Osoby, które pracują na czarno, w oparciu o umowy cywilnoprawne, bez stałego zatrudnienia na umowę o pracę, będąc w trudnej sytuacji finansowej, mogą liczyć na pożyczkę pozabankową, tzw. kredyt bez zaświadczeń

A do jakiej kwoty można uzyskać takie finansowanie z przelewem na konto bankowe? To uzależnione jest od wybranej oferty pożyczkodawcy. Zazwyczaj można wziąć od kilkuset złotych do kilkuset tysięcy złotych. Należy jednak mieć na uwadze to, że w przypadku podjęciu decyzji o wzięciu wysokiej kwoty zobowiązania, klient będzie musiał zaoferować pożyczkodawcy dodatkowe zabezpieczenie.

Sprawdź także: Pożyczki prywatne i społecznościowe

Może mieć ono różną postać, np. zastawu albo poręczenia.

Gdzie dostanę pożyczkę bez weryfikacji konta?

Jednym z wymagań, jakie stawiane są przez pożyczkodawców, jest posiadanie osobistego konta bankowego. Nie jest to jednak warunek konieczny. Istnieje możliwość wzięcia pożyczki bez posiadania konta w banku. 

Firmy pożyczkowe potrzebują konta klienta po to, aby mogły zweryfikować jego dane. Potwierdzenie tożsamości to obowiązkowy etap w każdym procesie pożyczkowym. Aby móc liczyć na wydanie pozytywnej decyzji pożyczkowej, klient musi pozytywnie go przejść.

To oznacza, że informacje oraz dane, które podał we wniosku, powinny zgadzać się z tymi, które znajdują się na koncie bankowym.

Jednak weryfikacja tożsamości poprzez rachunek bankowy nie jest jedynym sposobem na na potwierdzenie swoich danych osobowych. Klient może to również zrobić, logując się do specjalnej aplikacji bankowej albo rozmawiając z pracownikiem banku przez telefon.

Dzięki temu, że istnieje kilka metod na weryfikację tożsamości klienta osoby, które nie mają konta bankowego albo nie mają żadnych środków finansowych na rachunku, mogą potwierdzić swoją tożsamość w inny sposób i także otrzymać finansowanie na konto bankowe.

Skąd wziąć 10 tysięcy?

Pożyczka, która opiewa na 10 tysięcy złotych, może być udzielona przez różnych pożyczkodawców, np. bank, firmę pożyczkową albo prywatnego inwestora. Dużo zależy od sytuacji, w jakiej znajduje się potencjalny klient, a także jego oczekiwań oraz możliwości.

Pożyczka na 10 tysięcy bez zaświadczeń na pewno nie będzie możliwa do uzyskania w banku. Instytucje bankowe skrupulatnie analizują oraz oceniają każdy element, taki jak zdolność kredytowa, historia kredytowa, jak również zatrudnienie i wynagrodzenie, które pobiera wnioskodawca (pisaliśmy: Szybki kredyt online bez zaświadczeń o dochodach). 

Pożyczka bez zaświadczeń możliwa jest jednak w firmach pożyczkowych, gdzie warto zwrócić się o pomoc w razie takiej potrzeby. Także prywatni inwestorzy są skłonni do tego, aby udzielić finansowania klientowi bez okazywania zaświadczenia o dochodach.

Gdzie można dostać kredyt bez zaświadczeń o dochodach i zbędnych formalności?

Kredyt bez zaświadczeń nie jest możliwy w banku. Instytucje bankowe nie dane stanie zaoferować finansowania osobie, która nie jest w stanie udokumentować swoich zarobków. Istnieje jednak pożyczka bez dochodu, którą udzielają firmy pożyczkowe. Warto wiedzieć, jacy pożyczkodawcy udzielają tego typu finansowania:

 • Provident – pożyczkobiorca może liczyć na kwotę pożyczki w wysokości od 500 do 20 000 zł (całkowita kwota kredytu), na okres spłaty od 5 do 48 miesięcy,

 • Ratka – w tym przypadku klient może wziąć kwotę zobowiązania od 500 do 150 000 zł, a okres kredytowania może wynosić od 1 do 120 miesięcy, a wniosek można złożyć przez internet,

 • Smartney – kwota pożyczki bez zaświadczeń o dochodach może sięgać od 2000 do 60 000 zł (całkowita kwota kredytu), a okres spłaty może wynosić od 6 do 96 miesięcy,

 • Vivus – pożyczkodawca udzieli pożyczki w kwocie od 100 do 7200 zł (całkowita kwota kredytu), a okres kredytowania może wynosić od 30 do 61 dni,

 • Bancovo – to firma pożyczkowa, która oferuje zobowiązanie w kwocie od 1000 do 200 000 zł, a spłata musi nastąpić w okresie od 3 do 120 miesięcy,

 • Wonga – pożyczkodawca oferuje pożyczkę w kwocie od 200 do 20 tysięcy złotych, a okres spłaty może wynosić od 1 do 48 miesięcy, oprocentowanie pożyczki dość wysokie, spłata pożyczki wygodna

 • Fanko – ta firma pożyczkowa oferuje pożyczkę gotówkową od 1000 do 15 000 zł (całkowita kwota kredytu) z okresem kredytowania od 12 do 42 miesięcy,

 • SuperGrosz – pożyczka gotówkowa w kwocie od 1000 do 20 000 zł (całkowita kwota pożyczki), które należy spłacić w ciągu od 10 do 50 miesięcy, spłata pożyczki w ratach, minimum formalności

 • Gotówkovo – kwota pożyczki bez baz może wynosić od 1000 do 20000 zł (całkowita kwota pożyczki), a spłatą musi nastąpić w ciągu maksymalnie 10 lat, spłata pożyczki w ratach, minimum formalności

 • SolCredit – pożyczka gotówkowa może wynosić od 100 do 5000 zł (całkowita kwota pożyczki), a okres spłaty od 5 do 50 dni, minimum formalności

 • Wandoo – pożyczkodawca ten udziela zobowiązania w kwocie od 100 do 8000 zł. Pożyczka bez zaświadczeń w tej firmie musi zostać spłacona w ciągu 30 dni,

 • Oros – pożyczkodawca udziela pożyczki gotówkowe w wysokości od 500 do 15 000 zł na okres spłaty do 30 dni, a RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania) wynosi 0 zł,

 • Kuki – firma udziela pożyczki gotówkowe w wysokości od 500 do 15 000 zł z okresem spłaty wynoszącym 30 dni oraz RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania) 0%,

 • Finzmo – można otrzymać pożyczkę gotówkową w kwocie od 2000 do 60 000 zł, a okres spłaty może wynosić od 3 do 48 miesięcy,

 • Smart Pożyczka – w tym przypadku możliwy jest kredyt gotówkowy w kwocie od 200 do 15 000 zł, a okres spłaty wynosi 30 dni,

 • Pożyczka Plus – kredyt gotówkowy w kwocie od 200 do 15 000 zł z okresem spłaty na 30 dni.

Kiedy warto zdecydować się na kredyt gotówkowy czy chwilówki online bez zaświadczeń o zarobkach? Jaki będzie całkowity koszt kredytu gotówkowego?

Pożyczka bez zaświadczeń o zarobkach będzie zawsze odpowiednim rozwiązaniem w sytuacji, kiedy osoba potrzebuje gotówki jak najszybciej i nie może pozwolić sobie na długi okres oczekiwania, który występuje w przypadku starania się o pożyczkę w banku. 

własne bezpieczeństwo finansowe
własne bezpieczeństwo finansowe. pożyczka bez dochodów

Każda sytuacja jest indywidualna, dlatego też każdy przypadek powinien być osobno rozpatrywany. Przed podjęciem ostatecznej decyzji, najlepiej przeanalizować własne możliwości, oczekiwania względem pożyczki, a także zastanowić się nad okresem jej spłaty oraz wysokością kwoty zobowiązania. Dopiero po dokonaniu analizy, można zdecydować o wyborze konkretnej oferty, z określonymi warunkami pożyczkowymi.

Sprawdź także: Konsolidacja chwilówek online i stacjonarnie

Zawsze w sytuacji, kiedy klient szybko potrzebuje dodatkowej gotówki, a nie jest w stanie uzyskać jej w banku albo od osoby mu bliskiej, powinien rozważyć możliwość, jaką dają firmy pozabankowe. U takiego pożyczkodawcy pożyczka bez zaświadczenia o zarobkach możliwa jest do uzyskania w bardzo szybkim tempie, o wiele szybszym niż w przypadku banków i procesu bankowego, który nierzadko trwa kilka tygodni, ponieważ bank potrzebuje czasu na skompletowanie wszystkich wymaganych dokumentów.

Otóż w procesie bankowym zaświadczenie o zarobkach stanowi kluczowy dokument, który potwierdza uzyskiwane przez potencjalnego klienta, dlatego też jest jednym z obowiązkowych pism, które należy przedstawić pożyczkodawcy.

Czy warto zdecydować się na kredyt gotówkowy bez zaświadczenia o zarobkach?

Pożyczka bez zaświadczenia o zarobkach związana jest z różnymi korzyściami i zaletami, z których najważniejsze są następujące:

 • Brak konieczności starania się o zaświadczenie o dochodach – dokument ten często nie jest łatwo uzyskać. Wiele osób nie jest w stanie w ogóle go dostać, ponieważ pracuje np. na czarno,

 • Brak sprawdzania w rejestrach dłużników – pozabankowe instytucje pożyczkowe nie są zobowiązane i nie muszą sprawdzać przyszłych pożyczkobiorców i w większości tego nie robią. Z kolei, jeżeli już zdecydują się na weryfikację klienta, to w sytuacji, gdy ma on negatywne wpisy w bazach dłużników, nie będą one w tak dużym stopniu wpływać na wydanie decyzji pożyczkowej,

 • Pożyczka bez zaświadczenia o zarobkach na dowolną kwotę – klienci mają możliwość uzyskania zarówno stosunkowo niskiej kwoty zobowiązania, jak i wysokiej, opiewającej nawet na kilkaset tysięcy złotych,

 • Możliwość dopełnienia wszystkich formalności przez internet – kredyt gotówkowy możliwy jest do uzyskania zdalnie, zaczynając od złożenia wniosku pożyczkowego, po wypłatę środków finansowych na podany we wniosku rachunek bankowy.

Na co uważać, decydując się na kredyt gotówkowy bez zaświadczenia o zarobkach?

Pożyczka bez zaświadczeń o dochodach jest raczej bezpiecznym produktem finansowym, biorąc pod uwagę to, że działalność firm pożyczkowych nadzorowana jest przez przepisy prawa. Dzięki temu klienci, którzy korzystają z usług pozabankowych pożyczkodawców, mogą czuć się bezpiecznie.

Jednak tak, jak w każdej innej branży, także w przypadku pożyczek pozabankowych, można natknąć się na oszusta. Dlatego też należy uważać i zwracać uwagę na podejrzewane wymagania, takie jak:

 • Koszt wstępny lub weryfikacyjny – należy pamiętać o tym, że firmy pozabankowe, które działają legalnie, nie wymagają od przyszłych pożyczkobiorców przesyłania żadnych środków finansowych w ramach wstępnych opłat albo tzw. weryfikacyjnych,

 • Próba wyłudzenia danych osobowych – aby udzielić kredyt gotówkowy bez zaświadczeń o zarobkach, pożyczkodawca wymaga od pożyczkobiorcy określonych danych osobowych, które zaliczane są do wrażliwych. Powinny one jednak dotyczyć wyłącznie klienta. Jeżeli firma wymaga, aby klient podał dane wrażliwe, które dotyczą innych osób, np. jego bliskich, prawdopodobnie klient ma do czynienia z oszustem – to ważne, jeśli rozważamy, gdzie wziąć kredyt gotówkowy

 • Brak wyjaśnień – zapoznając się z ofertą pożyczki oraz jej warunkami, klientowi mogą nasunąć się pewne wątpliwości. W takiej sytuacji powinien mieć on możliwość zwrócenia się do pożyczkodawcy i uzyskania stosowanych wyjaśnień. Jeżeli firma pożyczkowa niechętnie odpowiada na zadane przez klienta pytania albo w ogóle nie na zamiaru wyjaśnić zagadnienia, warto poszukać innej instytucji pozabankowej,

 • Brak podanego całkowitego kosztu zobowiązania – całkowity koszt pożyczki bez zaświadczeń o zarobkach to podstawowa i najważniejsza informacja, która powinna być podana w przypadku każdej oferty pożyczkowej i kredytowej. Klient powinien znać wszystkie koszty i opłaty, które składają się na ostateczny koszt zobowiązania. Jeżeli pożyczkodawca próbuje zataić te informacje, najlepiej znaleźć inną ofertę zobowiązania. 

Do kogo skierowany jest kredyt gotówkowy bez zaświadczeń o zarobkach?

Pożyczki bez zaświadczeń o dochodach są skierowane w szczególności do klientów, którzy nie są w stanie w toku procesu pożyczkowego przestawić wymaganego dokumentu, jakim jest zaświadczenie o dochodach. Będą to z pewnością osoby, które pracują na czarno czy pobierają zasiłki lub przebywają na emeryturze albo rencie.

Sprawdź także: Pożyczka ratalna bez BIK online

Jednak z takiej pożyczki mogą skorzystać również klienci, którzy mają negatywne wpisy w rejestrach oraz bazach osób zadłużonych. Finansowanie jest też skierowane do osób ze słabą zdolnością kredytową, jak również mających niewystarczające zarobki, aby otrzymać kredyt w banku.

Kredyt gotówkowy w banku skierowany jest do osób, które spełniają wymagające kryteriami stawiane przez pożyczkodawców w przypadku pożyczki, gdzie całkowita kwota pożyczki jest stosunkowy wysoka. Wszystkie osoby, które nie są w stanie im podołać, powinny zapoznać się z ofertą pożyczek pozabankowych. Wiele firm pożyczkowych ma w swojej ofercie ciekawe produkty, którymi warto się zainteresować.

Sprawdź także: Pomoc w konsolidacji kredytów i pożyczek

Jedną z nich są darmowe pierwsze pożyczki bez zaświadczeń, która znajduje się w ofercie wielu popularnych form pożyczkowych. Finansowanie można dostać po spełnieniu podstawowych kryteriów. Pożyczając pieniądze w takim przypadku, należy pamiętać o terminowe spłacie zobowiązania.

Jeżeli klient nie odda pieniędzy z pożyczki bez zaświadczeń w wyznaczonym w umowie terminie, to w przypadku niespełnienia warunków promocji promocja zostanie anulowana i będzie miał do oddania nie tylko kapitał, ale również wszystkie koszty poboczne, które zostałyby naliczone w przypadku przyznania standardowego zobowiązania.

Co więcej, pożyczkodawca może naliczyć karne odsetki, które będzie trzeba zapłacić za każdy dzień zwłoki w spłacie zobowiązania.

Darmowa pożyczka bez baz jest produktem, który pozwala zaoszczędzić na dodatkowych opłatach związanych z pożyczką. Należy jednak pamiętać o jej spłacie w ustalonym terminie. Inaczej klient naraża się na przykre konsekwencje.

Pożyczki bez zaświadczeń o zarobkach – w parabanku czy u prywatnego inwestora?

Pożyczka bez zaświadczeń o zarobkach możliwa jest do uzyskania nie tylko w firmach pozabankowych, ale również od prywatnych inwestorów, któryś oferują pożyczki. Zarówno jeden, jak i drugi pożyczkodawca ma swoje plusy i minusy. Jeśli chodzi o pozabankowe pożyczki bez baz i pożyczki bez zaświadczeń, to w tym przypadku klient może liczyć na bezpieczeństwo pożyczania środków finansowych.

Sprawdź także: Szybka gotówka dla każdego bez zbędnych formalności

Parabanki oraz ich działalność nadzorowana jest przez odpowiednie instytucje, a także regulowana jest przepisami prawa. O pożyczkę można wnioskować przez internet, a odpowiednie szyfrowanie zapewnia również poziom bezpieczeństwa oraz zapobiega przed ewentualnym wyciekiem danych osobowych klientów.

Korzystając z usług firm pożyczkowych, nie należy obawiać się o to, że dane osobowe trafią w niepowołane ręce, jak również, że klient zostanie oszukany przez pożyczkodawcę. 

W przypadku pożyczek od prywatnych inwestorów jest nieco inaczej. Nikt nie sprawuje kontroli nad działalnością tych pożyczkodawców, dlatego też należy zachować dużą ostrożność w przypadku podjęcia decyzji o skorzystaniu z ich usług. Ogłoszenia tego typu można znaleźć przede wszystkim na różnego rodzaju forach i serwisach internetowych.

W tym przypadku należy jednak korzystać wyłącznie z ofert, które wystawione zostały przez sprawdzonych pożyczkodawców. W tym celu najlepiej sprawdzić opinie na temat danego pożyczkodawcy, które pozwolą na jego weryfikację. Lepszym rozwiązaniem jest jednak skorzystanie z usług osoby z polecenia. 

Warto pamiętać o tym, że instytucje pożyczkowe również udzielają pożyczek bez zaświadczeń, bez sprawdzania baz dłużników oraz w przypadku słabej zdolności kredytowej. Lepiej zatem w pierwszej kolejności złożyć wniosek właśnie u takiego pożyczkodawcy.

Dopiero w momencie, kiedy kilka firm odmówi przyznania pomocy finansowej, klient może zwrócić się w stronę prywatnych inwestorów. Należy jednak uważać również na naliczanie bardzo wysokich kosztów związanych z pożyczką.

Sprawdź także: Pożyczka na telefon od zaraz

Pożyczka bez zaświadczeń o zarobkach dla wielu osób stanowi źródło finansowania, którego w innym przypadku nie otrzymaliby. Dzięki temu, że formalności skrócone do minimum, wiele osób, które w banku nie mogłyby liczyć na wsparcie, może je otrzymać, wnioskując o pożyczkę w instytucji pozabankowej.

To duży komfort i ułatwienie dla wielu pożyczkobiorców, stąd często decydują się oni właśnie na pożyczki bez zaświadczeń o dochodach.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.