Szybki kredyt online bez zaświadczeń to jeden ze skutecznych sposobów na zdobycie potrzebnych środków finansowych. Dzięki temu, że wszystkie formalności można załatwić przez internet, wiele osób decyduje się na taką formę wsparcia finansowego.

Szybki kredyt online bez zaświadczeń

Na czym polega szybki kredyt przez internet bez zaświadczeń? Jest to finansowanie, które można otrzymać przez internet, bez konieczności wychodzenia z domu – wszystkie etapy procedury kredytowej przeprowadzone są zdalnie. 

Wybrane dla Ciebie oferty pożyczek

Takie finansowanie można otrzymać bez zaświadczeń, czyli bez konieczności przedstawienia pożyczkodawcy zaświadczenia o dochodach, które często trudno jest uzyskać od pracodawcy, a co więcej, nierzadko trzeba długo na nie czekać.

Banki zawsze wymagają zaświadczenia o zarobkach, a w przypadku firm pozabankowych w większości nie jest to konieczne. Wystarczy oświadczenie o dochodach. Tego typu oświadczenie sporządzone jest samodzielnie przez klienta.

bezpieczne pożyczki
bezpieczne pożyczki

Jego zadaniem jest wpisanie w dokumencie wysokości pobieranego wynagrodzenia, jak również źródło dochodu. Co więcej, warto wiedzieć, że oświadczenia o dochodach firma pożyczkowa nie weryfikuje pod żadnym względem. To jednak nie oznacza, że należy wpisywać tam nieprawdziwe informacje.

wybór pośrednika kredytów konsumenckich
wybór pośrednika kredytów konsumenckich. pożyczka gotówkowa bez zaświadczeń

Na czym polega pożyczka bez zaświadczeń?

Pożyczka bez zaświadczeń to prosty i szybki sposób na uzyskanie potrzebnych środków finansowych na dowolny cel. Udzielana jest przez firmy pożyczkowe, które funkcjonują w sektorze instytucji pozabankowych. 

Brak wymogu przedstawienia zaświadczenia o dochodach przyspiesza oraz ułatwia cały proces pożyczkowy, co docenią w szczególności ci klienci, którym zależy na jak najszybszym uzyskaniu gotówki.

Sprawdź także: Pożyczka 100 zł dla każdego

Zamiast zaświadczenia o dochodach, pożyczkodawcy często wymagają oświadczenia o zarobkach. W dokumencie tym klient musi wpisać wysokość pobieranego wynagrodzenia, jak również źródło dochodu.

Jaka może być całkowita kwota pożyczki bez zaświadczeń?

Kwota, jaką można otrzymać w ramach pożyczki bez zaświadczeń oscyluje od kilkuset do kilkudziesięciu, a czasami nawet kilkuset tysięcy złotych. Wszystko zależy od wybranej oferty firmy pożyczkowej albo banku. Jeśli chodzi o krótkoterminowe produkty finansowe, czyli chwilówki, to zazwyczaj udzielane są one na krótki okres czasu, który wynosi zwykle od 1 do 3 miesięcy. W takim przypadku kwota zobowiązania wynosi od kilkuset złotych do tysiąca złotych.

Z kolei, jeśli chodzi o pożyczki ratalne, to udzielane są one zazwyczaj na kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt miesięcy. W tym przypadku kwota może wynosić nawet kilkaset tysięcy złotych. Trzeba jednak pamiętać o tym, że taka pożyczka gotówkowa online prawdopodobnie będzie wymagała dodatkowego zabezpieczenia.

Sprawdź także: Kredyt dla firm na dowolny cel

Jak otrzymać kredyt gotówkowy bez zbędnych formalności? 

Aby wziąć kredyt bez formalności, wystarczy wejść na stronę wybranej firmy, gdzie znajduje się formularz pożyczkowy. Należy go wypełnić, a następnie potwierdzić swoją tożsamość. Oczekiwanie na decyzję zwykle zajmuje kilkanaście minut. Dzięki temu, że wszystkie formalności można załatwić przez internet, pożyczki bez formalności cieszą się dużą popularnością.

Jednak w przypadku osób, które wolą kontakt z drugim człowiekiem, lepszym rozwiązaniem może być stacjonarne wnioskowanie o pożyczkę. Aby to zrobić, należy udać się do placówki określonej instytucji pozabankowej lub banku. Tam wspólnie z pracownikiem placówki klient będzie mógł przejść przez wszystkie etapy procedury kredytowej. Wystarczy zabrać ze sobą dowód osobisty.

Krok po kroku – jak wziąć pożyczkę bez zaświadczeń?

Pożyczka bez zaświadczeń dostępna jest w zasadzie dla każdej zainteresowanej osoby. Aby zawnioskować o nią przez internet, wystarczy wykonać następujące kroki:

 • Wybrać najbardziej korzystną ofertę spośród dostępnych w internecie,

 • Odwiedzić witrynę internetową instytucji pozabankowej,

 • Na kalkulatorze zaznaczyć główne parametry związane z pożyczką, czyli wysokość zobowiązania oraz długość okresu kredytowania,

 • Wypełnić formularz kredytowy – pożyczkodawcy zwykle wymagają od klientów podania takich danych, jak imię, nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu, itp.,

 • Zweryfikować swoją tożsamość – zwykle klienci decydują się na wykonanie przelewu do weryfikacji (przelew weryfikacyjny drobnej kwoty np. 1 grosza), choć często dostępne są także inne opcje, np. logowanie do aplikacji z poziomu bankowości elektronicznej,

 • Jeżeli wnioskodawca przejdzie poprawnie proces weryfikacyjny, może spodziewać się szybkiej decyzji pożyczkowej oraz wypłaty środków na podany rachunek bankowy.

Jaki jest całkowity koszt pożyczki bez zaświadczeń?

Szybki kredyt gotówkowy online bez zaświadczeń to produkt udzielany przez parabanki. Firmy te często skłonne są do tego, aby udzielać pożyczek osobom, które nie mogą przedstawić dobrej historii kredytowej czy zdolności kredytowej na wystarczającym poziomie. W związku z tym, dużo ryzykują, udzielając pożyczek takim osobom.

całkowita kwota pożyczki samoobsługowej pro
całkowita kwota pożyczki samoobsługowej pro. kredyt gotówkowy bez zaświadczeń

W jaki sposób rekompensują sobie ponoszone ryzyko? Poprzez stosunkowo wysokie opłaty i koszty dodatkowe. Opłaty związane z udzieleniem pożyczki są wyższe niż te, które nalicza bank, jednak można znaleźć wiele ofert, gdzie koszt ten nie jest aż tak wysoki. Co więcej, wiele firm udziela pożyczek na promocyjnych zasadach (w przypadku spełnienia warunków promocji i z zastrzeżeniem terminowej spłaty – dotyczy pożyczki oferowanej w promocji w przypadku terminowej spłaty wcześniejszych zobowiązań). Często można znaleźć oferty, w ramach których można pożyczyć pierwsze pieniądze za darmo. Co to oznacza?

Darmowa pożyczka bez zaświadczeń skierowana jest do osób, które korzystają z usług danej firmy pierwszy raz. Decydując się na takie rozwiązanie, klient pożycza kapitał i taką samą kwotę musi oddać. Firma nie nalicza żadnych opłat dodatkowych, takich jak prowizja, opłata administracyjna, przygotowawcza, odsetki, oprocentowanie, itp. To duże udogodnienie dla osób, które chciałyby zaoszczędzić i pożyczyć pieniądze za darmo.

Decydując się na darmową pożyczkę, trzeba jednak pamiętać o tym, aby oddać zobowiązanie w wyznaczonym w umowie terminie. W przeciwnym razie promocja zostanie cofnięta i klient zostanie zobowiązany do oddania kwoty razem z wszystkimi kosztami dodatkowymi.

Czym pożyczka bez zaświadczeń różni się od tradycyjnego kredytu?

Tradycyjny kredyt, który udzielany jest przez bank, to finansowanie, które oferowane jest po dostarczeniu zaświadczenia o dochodach. Banki zobowiązane są przez przepisy prawa bankowego do tego, aby weryfikować każdego klienta pod względem jego wypłacalności, zanim zdecydują się na udzielenie pozytywnej decyzji pożyczkowej.

Z kolei kredyt bez zaświadczeń znajduje się w ofercie firm pożyczkowych, które stosują bardziej łagodne warunki i zasady przyznawania pożyczek. Dzięki temu na wsparcie z ich strony mogą liczyć również osoby, którym bank z różnych powodów odmówił udzielenia kredytu. 

Duży wpływ ma rzeczywista roczna stopa oprocentowania

RRSO to Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania, będąca wskaźnikiem, który ukazuje w skali rocznej oraz w ujęciu procentowym całkowity koszt określonego zobowiązania. RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania) powinien być podany przy każdej ofercie, zarówno banku, jak i firmy pożyczkowej.

RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania) można również wykorzystać do porównania kilku różnych ofert, a następnie dzięki temu wyłonić tą, która będzie mieć najbardziej atrakcyjne warunki. Aby to zrobić, okres kredytowania każdej oferty oraz wysokość kwoty zobowiązania muszą być takie same. W innym wypadku porównanie nie będzie miarodajne. 

Kredyt online bez zaświadczeń o zarobkach – formalności przez internet

Co należy zrobić, aby dostać kredyt bez zaświadczeń online? Warunki, jakie należy spełnić, to głównie:

 • Ukończyć 18 rok życia,

 • Posiadać pełną zdolność do czynności prawnych (jest to warunkiem udzielenia pożyczki),

 • Mieć adres zamieszkania na terytorium kraju,

 • Aktywny numer telefonu,

 • Ważny dowód tożsamości,

 • Adres e-mail,

 • Osobiste konto bankowe,

 • Źródło dochodu.

Jeśli chodzi o formalności, które należy spełnić, to zazwyczaj wystarczy wypełnić wniosek pożyczkowy, a także dysponować ważnym dowodem osobistym.

Dla kogo są pożyczki bez zaświadczeń? Jakie są kwoty pożyczki?

Pożyczka bez zaświadczeń będzie odpowiednim rozwiązaniem dla klientów, którzy z różnych względów nie są w stanie otrzymać kredytu w banku. Powodem może być brak możliwości okazania zaświadczenia o dochodach albo słaba zdolność kredytowa. Takie osoby powinny zwrócić się o pomoc finansową do firm pożyczkowych czy pośrednika kredytów konsumenckich.

pożyczka samoobsługowa pro, oprocentowanie zmienne
pożyczka samoobsługowa pro, oprocentowanie zmienne. kredyt gotówkowy online bez zaświadczeń

Pożyczka bez zaświadczeń – czy warto?

O tym, czy warto zdecydować się na taką pożyczkę, każda osoba powinna zdecydować samodzielnie. Kredyt online bez zaświadczeń ma wiele zalet, z których najważniejsze to szybki proces kredytowy, brak weryfikacji w bazach dłużników, gotówka na koncie już na drugi dzień, bez zaświadczeń o dochodach. Całkowita kwota kredytu może być wysoka.

Jednak szybkie kredyty przez internet bez zaświadczeń mają również pewne wady, o których warto wcześniej wiedzieć. Jest to przede wszystkim wyższy koszt całkowity takiego finansowania. Produkty pozabankowe są droższe niż te, które oferowane są przez banki (pisaliśmy także: Pożyczki online bez BIK z największą przyznawalnością).

Jak weryfikuje się dane klienta w przypadku szybkiego kredytu bez formalności?

Weryfikacja tożsamości to niezbędny etap, który musi przejść każdy wnioskodawca. Pożyczkodawca musi potwierdzić, że dane klienta, które zawarte zostały we wniosku kredytowym, są zgodne z tymi, które np. znajdują się na koncie bankowym klienta.

Weryfikacji można dokonać na kilka sposobów, a najpopularniejszym z nich jest wykonanie przelewu na konto pożyczkodawcy. Taki przelew bankowy opiewa na niewielką kwotę, która wynosi zazwyczaj 1 grosz albo 1 złotówkę (opłata zwracana pożyczkobiorcy). Co więcej, kwota ta zostaje zwrócona klientowi wraz ze środkami z pożyczki bez zaświadczeń.

Innym sposobem na potwierdzenie swojej tożsamości jest zalogowanej się do specjalnej aplikacji z bankowości elektronicznej. Tożsamość można również potwierdzić poprzez rozmowę telefoniczną. W takim przypadku pracownik instytucji finansowej dzwoni do klienta, aby zweryfikować jego tożsamość.

Sprawdź także: Pożyczka dla każdego bez odmowy

Na co można przeznaczyć pożyczkę bez zaświadczeń?

Pożyczka bez zaświadczeń online, która oferowana jest przez firmy pozabankowe, jest produktem, z którego środki klient może przeznaczyć na dowolnie wybrany cel. Inaczej, niż w przypadku kredytów bankowych – parabanki nie wymagają, aby ich klienci sprecyzowali cel, na który mają zostać przeznaczone środki.

To powoduje, że każdy pożyczkobiorcy może wydać pieniądze z pożyczki na dowolnie wybrany przez siebie cel. Zazwyczaj klienci decydują się na finansowanie ze strony instytucji pozabankowych w momencie, kiedy potrzebują środków na:

 • Spłatę zaległych zobowiązań,

 • Sfinansowanie zakupu niezbędnych rzeczy, np. sprzętu AGD albo jego naprawę,

 • Zakup albo naprawę samochodu,

 • Remont mieszkania,

 • Wykup niezbędnych lekarstw,

 • Bieżące wydatki.

Niezależnie od powodu, przez który klienci decydują się na zaciągnięcie pożyczki bez zaświadczeń przez internet, za pośrednictwem strony internetowej pożyczkodawcy, w większości przypadków zawsze mogą liczyć na pozytywną decyzję pożyczkową (szczególnie w przypadku kolejnej pożyczki udzielanej klientowi. Za to wiele osób docenia instytucje pozabankowe i często wraca do korzystania z ich usług.

umowy ubezpieczenia pożyczki
umowy ubezpieczenia pożyczki. szybki kredyt bez zaświadczeń

Kredyt bez zaświadczeń o dochodach

Jeśli chodzi o kredyt bez zaświadczeń o dochodach, to banki takiego kredytu nie oferują. W tym przypadku chodzi raczej o pożyczkę oferowaną przez parabanki. Banki muszą sprawdzać sytuację finansową każdego klienta, zanim udzielą mu pomocy finansowej. Zatem przedstawienie zaświadczenia o zarobkach stanowi obowiązkowy krok w przypadku starania się o kredyt w banku.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące pożyczki bez zaświadczeń

Poniżej kilka najczęściej zadawanych pytań, dotyczących pożyczek bez zaświadczeń.

Czy biorąc pożyczkę, będę weryfikowany w bazach dłużników?

To uzależnione jest od wybranej instytucji pozabankowej, jednak większość z nich nie sprawdza klientów lub nie bierze złych wpisów pod uwagę.

Czy wystarczy oświadczenie o dochodach?

Takie procedury mają pożyczkodawcy, którzy nie wymagają zaświadczenia o zarobkach.

Jak długo trzeba czekać na pieniądze?

Firmy pożyczkowe znane są z szybkich przelewów gotówkowych. Na przelew ze środkami czeka się do 2 dni roboczych. Możliwe jest otrzymanie pieniądze w dniu złożenia wniosku.

Co trzeba zrobić, aby dostać pożyczkę?

Wystarczy posiadać dowód osobisty i złożyć wniosek pożyczkowy, wypełniając stosowny formularz na stronie internetowej pożyczkodawcy. Należy także potwierdzić swoją tożsamość, co można wygodnie zrobić, dokonując przelewu weryfikacyjnego.

Pożyczki bez dochodu – o czym warto pamiętać?

Pożyczki bez dochodu to domena firm pożyczkowych. Osoby, które po raz pierwszy mają zamiar skorzystać z ich usług, często obawiają się, że może nie być to bezpieczne rozwiązanie. Okazuje się, że niepotrzebnie. Działalność sektora pozabankowego regulowana jest przez przepisy prawa. Jednak zawsze warto zachować szczególną ostrożność, która zapewni klientowi maksimum bezpieczeństwa. Przede wszystkim należy:

 • Sprawdzić potencjalnego pożyczkodawcę – można zweryfikować opornie na jego temat, a także zorientować się, czy nie znajduje się on na liście ostrzeżeń KNF,

 • Dostosować termin spłaty i kwotę pożyczki bez zaświadczeń do indywidualnych potrzeb, ale także ogólnej sytuacji finansowej w taki sposób, aby nie bez problemu spłacić zobowiązanie,

 • Należy uważać na nieuczciwe praktyki – niektóre podmioty, które mają na celu wyłudzenie pieniędzy lub danych osobowych, często podszywają się pod firmy pożyczkowe. Aby ochronić się przed tym, warto zrezygnować z oferty pożyczki, jeżeli okaże się, że podmiot wymaga przesłania określonej kwoty pieniędzy w ramach tzw. opłaty wstępnej, wymaga podania danych wrażliwych osób bliskich klientowi albo na stronie internetowej pożyczkodawcy nie ma zamieszczonych kluczowych danych, takich jak adres siedziby oraz kontakt

Gdzie na 100% dostanę pożyczkę bez konta bankowego?

Tak naprawdę nigdy nie można mieć pewności, że pożyczkodawca, zarówno bankowy, jak i pozabankowy wyda pozytywną decyzję pożyczkową w sprawie finansowania. Jednak największe szanse na przyznanie pożyczki mają klienci firm pozabankowych.

wzięcie pożyczki przez internet spłacanej w ratach
wzięcie pożyczki przez internet spłacanej w ratach. kredyt bez dochodu

Pozabankowi pożyczkodawcy stawiają przyszłym klientom niewygórowane warunki do spełnienia, dzięki czemu większość zainteresowanych osób może skorzystać z finansowania.

Sprawdź także: Pożyczki ratalne pozabankowe bez baz

Gdzie dostanę szybko pożyczkę bez BIK?

Biuro Informacji Kredytowej to baza, w której gromadzone oraz przechowywane są informacje na temat zobowiązań konsumentów. Znajdują się tam zarówno pozytywne, jak i negatywne informacje. Sama obecność w bazie BIK nie jest postrzegana negatywnie (pisaliśmy: Pożyczka ratalna bez BIK online). Znaczenie ma to, czy klient terminowo wywiązywał się ze swoich zobowiązań.

Pożyczka bez BIK możliwa jest do wzięcia w instytucjach pożyczkowych. Banki nie udzielają takich pożyczek, ponieważ muszą sprawdzać każdego klienta w bazie lub rejestrze, m.in. Biurze Informacji Kredytowej. Dla osób, które mają negatywne wpisy w BIK-u, najlepszym rozwiązaniem będzie wzięcie pożyczki w firmie pozabankowej.

Jak dostać pożyczkę bez dochodu?

Pożyczka bez dochodu to także produkt udzielany przez instytucje, które działają w sektorze firm pożyczkowych. Podmioty te często akceptują inne źródła dochodu niż banki, takie jak umowa o dzieło, umowa zlecenie, alimenty, stypendia, zasiłki, świadczenia rodzinne, renta, emerytura, itp.

Aby dostać takie wsparcie finansowe, wystarczy wejść na stronę internetową wybranej firmy pożyczkowej i tam wypełnić wniosek. Potem wystarczy czekać na wydanie decyzji, a to powinno trwać maksymalnie kilkanaście minut.

Do jakiej kwoty można wziąć kredyt bez zaświadczeń?

Kredyt bez zaświadczeń udzielany jest na różnorodne kwoty, które mogą sięgać nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Dzięki temu każdy klient może dostosować kwotę zobowiązania do indywidualnych potrzeb.

Kwota kredytu bez zaświadczeń może wynosić kilka, kilkanaście albo kilkadziesiąt tysięcy złotych. Oczywiście należy mieć na uwadze to, że w przypadku wysokich kwot konieczne będzie ustanowienie dodatkowego zabezpieczenia.

Gdzie można wziać pożyczkę bez zaswiadczeń?

Pożyczka bez zaświadczeń dostępna jest głównie w różnych firmach pożyczkowych, które stosują liberalne i elastyczne zasady przyznawania pożyczek oraz niewielkie formalności, dzięki czemu klienci bez stałego, stabilnego zatrudnienia mają możliwość otrzymania wsparcia w trudnej sytuacji finansowej.

Funkcjonowanie parabanków jest regulowane przez prawo, szczególnie przepisy kodeksu cywilnego, jak również ustawy antylichwiarskiej. Ich działalność jest zatem uczciwa i klienci nie powinni obawiać się korzystania z usług parabanków.

W jakim banku kredyt gotówkowy bez zaświadczeń?

Należy zacząć od tego, że kredyt gotówkowy bez zaświadczeń nie istnieje. Owszem, można znaleźć ofertę finansowania bez zaświadczeń, jednak dostępne ono będzie w parabankach. Ponieważ instytucje pozabankowe nie wymagają zazwyczaj tego typu dokumentu, wiele osób może skorzystać z ich usług i otrzymać kredyt gotówkowy bez zaświadczeń. Należy liczyć się jednak, że oprocentowanie pożyczki może być nieco wyższe niż w banku, dotyczy to również pierwszej promocyjnej pożyczki.

Sprawdź także: Kredyt dla firm online na dowolny cel

W tym przypadku zaświadczenie o zarobkach nie jest wymagane, ponieważ firmy pożyczkowe nie stosują tak restrykcyjnych wymagań względem swoich klientów. Wystarczy, że klient złożyć tzw. oświadczenie o zarobkach, która sporządza samodzielnie. Informacje, które są tam zawarte, nie są weryfikowane przez pożyczkodawcę, jednak należy wpisać tam jedynie prawdziwe dane.

Ranking kredytów bez zaświadczeń

Poniżej znajduje się lista pożyczek bez zaświadczeń, na które warto zwrócić uwagę, szukając dla siebie odpowiedniej oferty i analizując warunki wzięcia pożyczki i udzielenie kredytu (reprezentatywny przykład pożyczki)

 • Provident – w tym przypadku klient może otrzymać pożyczkę w kwocie od 500 do 20 000 złotych na okres spłaty od 5 do 48 miesięcy, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania 19,75%, a wniosek można złożyć przez internet,

 • Ratka – decydując się na skorzystanie z usług tej firmy, pożyczkobiorca może zawnioskować o kwotę od 500 do 150 000 zł, a okres kredytowania może wynosić od 1 do 120 miesięcy, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 34,97%,

 • Vivus – jeśli chodzi o tą firmę pożyczkową, to kwota pożyczki online może wynosić od 100 do 7200 zł, na okres spłaty od 30 do 61 dni,

 • Smartney – kwota pożyczka w tej firmie może wynosić od 2000 do 60 000 zł, a okres spłaty zobowiązania wynosi od 6 do 96 miesięcy,

 • Wonga – firma ta oferuje pożyczkę w kwocie od 200 do 20 000 zł, na okres spłaty od 1 do 48 miesięcy i Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania w wysokości 22,98%, oprocentowanie stałe

 • Bancovo – kwota pożyczki przez internet oscyluje między 1000 a 200 000 zł (całkowita kwota kredytu), a okres kredytowania wynosi od 3 do 120 miesięcy, oprocentowanie stałe

 • KredytOK – klient może wnioskować o kwotę od 1000 do 6000 zł (całkowity koszt pożyczki), a okres spłaty wynosi od 12 do 36 miesięcy, całkowity koszt kredytu w rozsądnych granicach, oprocentowanie stałe

 • Fanko – w tym przypadku można zawnioskować o sumę w wysokości od 1000 zł do 15 000 zł (całkowita kwota kredytu) na okres spłaty od 12 do 42 miesięcy, całkowity koszt kredytu w rozsądnych granicach

 • SuperGrosz – finansowanie może opiewać na sumę od 1000 do 20 000 zł, a okres kredytowania może wynosić od 10 do 50 miesięcy,

 • Gotówkovo.pl – kwota zobowiązania może wynosić od 1000 do 200 000 zł, a okres spłaty od 3 miesięcy do 10 lat,

 • Aasa – ta firma pożyczkowa oferuje finansowanie w kwocie od 1000 do 15 000 zł (całkowita kwota pożyczki), a okres kredytowania wynosi 36 miesięcy,

 • SolCredit – klient może pożyczyć od 100 do 5000 zł, a okres spłaty może wynosić od 5 do 50 dni,

 • Kuki – w tym przypadku możliwa jest szybka pożyczka online w wysokości od 500 do 15 000 zł (całkowita kwota pożyczki), jednak okres spłaty wynosi 30 dni,

 • Wandoo – kwota pożyczki może wynosić od 100 do 8000 zł (całkowita kwota pożyczki), a okres spłaty zobowiązania wynosi 30 dni,

 • Finbo – klienci, którzy zdecydują się na pożyczkę w tej firmie, mogą otrzymać pożyczkę w kwocie od 500 do 15 000 zł, a termin spłaty wynosi 30 dni,

 • Oros – kwota pożyczki w tym przypadku może wynosić od 500 do 150 000 zł na 30-dniowy okres spłaty.

Gdzie można dostać pożyczkę bez dochodów? Jaki jest całkowity koszt kredytu i wysokość kredytowanych kosztów?

Pożyczka bez żadnego dochodu nie istnieje. To oznacza, że nie ma możliwości wzięcia zobowiązania w żadnej firmie pożyczkowej albo tym bardziej w banku, bez posiadania żadnego źródła utrzymania. Możliwa jest jednak pożyczka dla osób bezrobotnych, jeżeli posiadają oni inne źródło dochodu, np. zasiłek albo rentę. 

Sprawdź także: Szybka gotówka dla każdego bez zbędnych formalności

Dzięki temu, że pozabankowi pożyczkodawcy akceptują różne źródła dochodu, również takie, których nie akceptuje bank, większość osób zainteresowanych wzięciem pożyczki, może ją bez przeszkód otrzymać.

Pożyczka bez dochodów możliwa jest również także do wzięcia od prywatnych inwestorów, jednak decydując się na taki rodzaj finansowania, należy szczególnie uważać, ponieważ działalność tego rodzaju pożyczkodawców nie jest nadzorowana przez żadne organy prawne. Trudniej zatem np. domagać się przedłużenia terminu spłaty pożyczki, nie ma co również liczyć na promocyjne warunki spłaty

Ile można dostać kredytu bez zaświadczeń o dochodach? Jaki jest całkowity koszt kredytu i całkowita kwota kredytu?

Jeśli chodzi o firmy pożyczkowe, to kredyt bez zaświadczeń o dochodach może opiewać na stosunkowo wysoką kwotę. Może ona wynosić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych, jednak przy takiej sumie konieczne będzie zabezpieczenie dodatkowe, np. w postaci zastawu na samochodzie.

Nad takim rozwiązaniem należy dobrze się zastanowić, ponieważ w momencie, gdyby u klienta wystąpiły problemy finansowe i nie byłby on w stanie dalej spłacać tego zobowiązania, może stracić zastawioną rzecz. W związku z tym, tego typu rozwiązanie należy wcześniej dobrze przemyśleć.

Dzięki temu, że klienci mają możliwość otrzymania różnorodnych kwot, każdy z nich bez problemu może zawnioskować o taką, która będą dla niego odpowiednia. Z usług firm pożyczkowych mogą skorzystać osoby, które zainteresowane są krótkoterminowymi chwilówkami, jak również ci, którym zależy na pożyczce ratalnej, w miesięcznych rat równych czy z uwzględnieniem miesięcznych rat malejących.

oprocentowanie zmienne i wysokość miesięcznych rat w przypadku pożyczki poprzez pośrednika kredytów konsumenckich
oprocentowanie zmienne i wysokość miesięcznych rat w przypadku pożyczki poprzez pośrednika kredytów konsumenckich. kredyt bez zaświadczeń o dochodach

Czy warto wziąć kredyt gotówkowy online?

Pożyczki gotówkowe online pozwalają na uzyskanie szybkich pieniędzy. Wystarczy spełnić przedstawione przez bank warunki, wypełnić wniosek pożyczkowy i poczekać na wydanie decyzji. To powoduje, że wiele osób jest chętnych na taką pożyczkę i czasami podejmuje zbyt pochopne decyzje. 

Sprawdź także: Pożyczka na telefon do domu

Złożenie wniosku pożyczkowego należy wcześniej dobrze przemyśleć, analizując swoją bieżącą sytuację finansową. Należy zastanowić się, czy spłatę zobowiązania nie będzie zbyt dużym ciężarem i nie spowoduje dodatkowych kłopotów finansowych.

Zatem na pytanie, czy warto zaciągnąć pożyczkę bez zaświadczeń, każdy powinien odpowiedzieć sobie indywidualnie, biorąc pod uwagę wszelkie czynniki, związane z własną sytuacją materialną. Chodzi o to, aby nie wpaść w kłopoty finansowe, a dotyczy to w szczególności osób, które mają już niespłacone zobowiązania i to byłoby ich kolejnym.

Pożyczka bez zaświadczeń oznacza pewne ułatwienie, może być dużą pomocą dla osób, które potrzebują szybkiej gotówki na różne nieprzewidziane wydatki, o ile zostanie zaciągnięta z głową i zostaną przemyślane wszystkie za i przeciw. Ograniczeniem jest oczywiście maksymalna kwota pożyczki, zależna od zdolności kredytowej

Kiedy warto zdecydować się na kredyt gotówkowy albo pożyczkę online bez zaświadczeń?

Przede wszystkim, nie zawsze jest odpowiedni moment na to, aby wziąć pożyczkę lub kredyt, bez względu na to, czy pochodzi ona z banku, czy z firmy pożyczkowej. To, że klient może otrzymać finansowanie, nie zawsze oznacza, że powinien się na nie zdecydować.

Aby podjąć najlepszą dla siebie decyzję, należy dokładnie przeanalizować aktualną sytuację finansową, jak również zastanowić się, czy wzięcie pożyczki bez zaświadczeń nie będzie źródłem dodatkowych kłopotów finansowych. Może okazać się tak, że klient obejdzie się bez pożyczki, a pieniądze będzie mógł pożyczyć od innych osób, np. rodziny. W przypadku braku terminowej spłaty kredytu kredytodawca może doprowadzić nawet do egzekucji komorniczej.

Sprawdź także: Gwarantowana pożyczka dla zadłużonych

Do kogo skierowany jest szybki kredyt bez zaświadczeń i pożyczki gotówkowe?

Oferta kredytu bez zaświadczeń skierowana jest przede wszystkim do klientów, którzy potrzebują szybkich pieniędzy w krótkim okresie czasu, jak również takich osób, które z różnych względów nie mogą otrzymać pozytywnej decyzji kredytowej z banku.

Może być to związane z brakiem możliwości okazania zaświadczenia o zarobkach, ale także niską zdolnością kredytową albo negatywną historią kredytową. W takim przypadku warto zwrócić się w kierunku parabanków i skorzystać z oferty sektora firm pożyczkowych.

Sprawdź także: Konsolidacja kredytów

Szybka pożyczka online bez zaświadczeń – zalety i wady

Pożyczka bez zaświadczeń o dochodach, jak każdy produkt finansowy związana jest zarówno z plusami, jak i minusami. Przed podjęciem ostatecznej decyzji i złożeniem wniosku pożyczkowego, warto je poznać. Jeśli chodzi o zalety takiego rozwiązania, to są one następujące:

 • O wiele szybszy proces kredytowy i szybsze udzielenie pożyczki w porównaniu z procedurą bankową – pozabankowi pożyczkodawcy stosują minimalne formalności, jeśli chodzi o przyznawanie kredytów, dlatego też można u nich liczyć na szybkie załatwienie sprawy, a przyznanie pożyczki zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej, minimum formalności, w pełni zautomatyzowana usługa

 • Bez baz osób zadłużonych – wielu klientów, którzy zwracają się w stronę instytucji pozabankowych, ma negatywne wpisy w rejestrach, takich jak BIK, KRD, BIG czy ERIF,

 • Bez zaświadczenia o dochodach – to jedna z największych zalet pożyczek gotówkowych online. Klienci nie muszą starać się o ten dokument, który zawsze wymagany jest w przypadku starania się o kredyt w banku,

 • Możliwość dla osób bezrobotnych – klient, który potrzebuje dodatkowego wsparcia finansowego, jednak nie pracuje w oparciu o umowę o pracę i nie ma stabilnego zatrudnienia, może liczyć na finansowanie w firmie pożyczkowej – udzielają pożyczek również osobom, utrzymującym się ze świadczeń socjalnych typu 800 plus.

Z kolei wady, jakie ma takie rozwiązanie są następujące:

 • Wyższy koszt pożyczki bez zaświadczeń niż kredytu w banku, choć całkowita kwota kredytu może być niższa niż pożyczki oferowanej przez bank

 • Im dłuższy okres obowiązywania umowy tym wyższy całkowity koszt pożyczki (całkowity koszt kredytu)

 • W przypadku wnioskowania o wysokie kwoty, wymagane dodatkowe zabezpieczenie, opłata przygotowawcza, dokonanie oceny zdolności kredytowej i oceny ryzyka kredytowego, poprzedzających decyzję kredytową

Jak widać, zalety szybkiej pożyczki bez zaświadczeń przewyższają wady, dlatego też jest to opcja, którą warto rozważyć, będąc w kryzysie finansowym i potrzebując pilnie dodatkowych pieniędzy.

Sprawdź także: Konsolidacja chwilówek online

Szybka pożyczka bez zaświadczeń może być dobrym sposobem na zdobycie potrzebnych pieniędzy w krótkim okresie czasu. Wnioskowanie o finansowanie jest szybkie i łatwe i w wielu przypadkach wszystkie formalności można zostawić przez internet.

Wcześniej warto poznać wszystkie plusy i minusy korzystania z takiej formy wsparcia finansowego, dzięki czemu można wyeliminować ewentualne nieprzyjemne niespodzianki związane z pożyczką.

Sprawdź także: Nowe pożyczki z dojazdem do klienta

wysokość kredytowanych kosztów i całkowita kwota do spłaty
wysokość kredytowanych kosztów i całkowita kwota do spłaty. pożyczka gotówkowa bez zaświadczeń

Należy również mieć na względzie zawsze własne bezpieczeństwo finansowe. Warto również zawsze sprawdzić, jaka jest Rzeczywista roczna stopa oprocentowania RRSO w każdym przypadku i całkowity koszt pożyczki oraz maksymalna kwota pożyczki, oraz jakie opłaty są uwzględnione w całkowitej kwocie pożyczki, czy oprocentowanie stałe, czy oprocentowanie zmienne, czy możliwość spłacania miesięcznych rat równych (równe raty miesięczne), czy spłata pożyczki jednorazowa, jaki okres obowiązywania umowy pożyczki bez zbędnych formalności oraz jak długo się czeka na decyzję kredytową.

Sprawdź także: Pożyczka dla każdego bez odmowy

Pożyczka czy kredyt to zaciągnięte zobowiązanie, które trzeba będzie spłacić. Należy o tym pamiętać zawsze.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.