| .
14 marca 2021 15:30

Darmowe porady prawne Toruń

Darmowe porady prawne Toruń – poniższy wykaz zawiera listę instytucji i podmiotów, świadczących profesjonalne bezpłatne porady prawne w Toruniu, świadczone na rzecz mieszkańców (głównie osób fizycznych). Jeśli chciałbyś skorzystać z nieodpłatnej pomocy prawnej, zapoznaj się z niniejszym wykazem, wybierz instytucję właściwą dla rodzaju Twojej sprawy, zadzwoń i ustal termin spotkania. Spotkanie może być obowiązkowe – nie wszystkie instytucje świadczą telefoniczne darmowe porady prawne.

Do takiego spotkania należy się odpowiednio przygotować – ustal, co chcesz powiedzieć, aby niczego ważnego nie pominąć, przygotuj sobie ewentualną listę pytań, jakie chcesz zadać prawnikowi, zgromadź niezbędne dokumenty, które mogą być przydatne w czasie spotkania z prawnikiem. Usługi darmowej pomocy prawnej świadczone są przez doświadczonych prawników z ogromną wiedzą zawodową, nie powinieneś obawiać się, że skoro porady prawne są za darmo, to nie będą one przydatne czy w pełni satysfakcjonujące.

To nieprawda – każda z instytucji świadczy darmowe usługi prawne na wysokim poziomie. Nie każda jednak zajmuje się wszystkimi dziedzinami prawa, a więc, zanim zadzwonisz i ustalisz termin wizyty, ustal najpierw, która z instytucji będzie właściwa w Twojej sprawie.

Darmowe porady prawne Toruń – bezpłatna pomoc prawna w Toruniu – telefoniczne porady prawne Toruń:

  • Fundacja Zielony Liść w Toruniu, ul. Ducha Świętego 5/4
  • Uniwersytecka Pomoc Prawna w Toruniu, ul. Bojarskiego 3, tel. 56 611 40 20
  • Polska Akcja Humanitarna Oddział w Toruniu, ul. Wita Stwosza 2, tel. 56 652 13 68
  • Państwowa Inspekcja Pracy w Toruniu, ul. Szosa Chełmińska 30, tel. 56 622 83 77
  • Uniwersytecka Poradnia Prawna Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, ul. Gagarina 15
  • Punkt Poradnictwa Prawnego i Obywatelskiego, ul. Bydgoska 58, tel. 515 276 424

Podziel się

Dodaj komentarz

Ostatnie wpisy

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Czytaj więcej