Reklama

darmowe porady prawne
| .
23 maja 2021 09:52

Bezpłatne porady prawne Bytom

Bezpłatne porady prawne Bytom – jeśli szukasz darmowych porad prawnych w Bytomiu lub okolicy tego miasta, koniecznie skontaktuj się z którąś z wymienionych poniżej instytucji. Uzyskasz tu darmowe porady prawne z zakresu prawa rodzinnego, prawa pracy, prawa cywilnego czy prawa administracyjnego.

Aby umówić się na spotkanie i uzyskanie darmowej porady prawnej w Bytomiu, skontaktuj się telefonicznie z wybraną jednostką i umów na wizytę albo odwiedź punkt darmowych porad prawnych osobiście. Popytaj o dobrych adwokatów czy radców prawnych, przedstaw swój problem czy zagadnienie prawne, z pewnością otrzymasz pomoc prawną.

Darmowe porady prawne Bytom

Bezpłatne porady prawne Bytom:

  1. Miejskie Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Bytomiu, ul. Rynek 26/5, tel. 32 281 27 21
  2. Biuro Porad BLIŻEJ PRAWA, ul. Pochyła 34, tel. 593 070 010

Pamiętaj, aby przedstawić swój problem na tyle szczegółowo, na ile to możliwe. Prawnik zapozna się z nim i doradzi ci najlepsze rozwiązanie.

Pisaliśmy m.in. darmowe porady prawne Warszawa, darmowe porady prawne Sosnowiec, darmowe porady prawne Białystok

Bezpłatne porady prawne Bytom

Darmowe porady prawne w Bytomiu uzyskasz również w szeregu punktów nieodpłatnego poradnictwa prawnego. Punkty takie działają na terenie całego kraju i udzielają bezpłatnych porad prawnych. W Bytomiu takich punktów jest kilka. Wykaz punktów darmowej pomocy prawnej w Bytomiu znajdziesz poniżej:

Bezpłatne porady prawne Bytom – lista punktów nieodpłatnych porad prawnych

Zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2015 roku o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej na terenie Bytomia funkcjonuje system darmowej pomocy prawnej. Jego celem jest nieodpłatny dostęp do porad prawnych na poziomie lokalnym i zniwelowanie zbyt często występującej bariery finansowej do korzystania z profesjonalnej usługi prawnej.

Aby skorzystać z darmowej porady prawnej, należy skontaktować się z wybranym punktem bezpłatnych porad prawnych w Bytomiu – na liście poniżej znajdziesz wykaz z podziałem na obszary pomocy.

Bezpłatne porady prawne Bytom – darmowa pomoc prawna dla mieszkańców Bytomia i okolic

Terenowy Punkt Pomocy Środowiskowej nr 8, ul. Stolarzowicka 35, 41-908 Bytom. Darmowe porady prawne udzielane przez adwokatów i radców prawnych. Terminy można ustalić dzwoniąc pod numer 32 78 68 444.

Zespół Szkół Technicznych, ul. Modrzewskiego 5, 41-907 Bytom. Bezpłatne porady prawne w Bytomiu, udzielane przez adwokatów i radców prawnych. Terminy i zapisy pod numerem telefonu 32 78 68 444

Bezpłatne porady prawne Bytom

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich, ul. Żeromskiego 26, 41-902 Bytom. Bezpłatne porady prawne, udzielane przez adwokatów i radców prawnych. Pomoc można uzyskać bezpośrednio na spotkaniu, na które należy się umówić dzwoniąc na numer 32 78 68 444

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie, ul. Strzelców Bytomskich 16, 41-902 Bytom. Bezpłatne porady prawne udzielane przez Fundację Instytut Pracy i Edukacji w Gliwicach. Na spotkanie w sprawie darmowych porad prawnych można się umówić dzwoniąc na numer 32 78 68 444

Punkty nieodpłatnego poradnictwa prawnego w Bytomiu

Terenowy Punkt Pomocy Środowiskowej nr 6 w Bytomiu, ul. Huty Julia 10, 41-905 Bytom. Punkt darmowych porad prawnych, obsługiwany przez Stowarzyszenie na rzecz Poradnictwa Obywatelskiego DOGMA w Katowicach. Na wizytę w sprawie darmowych porad prawnych można się umówić dzwoniąc na numer 32 78 68 444

funduszsprawiedliwosci.gov.pl

Szkoła Podstawowa nr 51, ul. Łużycka 12a, 41-902 Bytom. Darmowe porady prawne udzielane przez Stowarzyszenie Sumsum Corda w Nowym Sączu. Na wizytę w sprawie bezpłatnych porad prawnych można się umówić dzwoniąc na numer telefonu 32 78 68 444.

Komu przysługują darmowe porady prawne w Bytomiu?

Nieodpłatna pomoc prawna udzielana w punktach nieodpłatnego poradnictwa prawnego udzielana jest osobom, które nie mają możliwość skorzystać z porad prawnych płatnych adwokata czy radcy prawnego, bez uszczerbku dla utrzymania siebie i swojej rodziny. Aby taką pomoc otrzymać, należy złożyć wniosek i oświadczenie o braku możliwości skorzystania z komercyjnych porad prawnych.

Jeśli nie wiesz, co zrobić w swojej sprawie a nie stać Cię na skorzystanie z płatnej porady adwokata czy radcy prawnego, poszukaj bezpłatnej pomocy prawne w punktach nieodpłatnego poradnictwa prawnego w Bytomiu. Ta bezpłatna pomoc prawna adresowana jest do mieszkańców Bytomia. Aby z niej skorzystać, wystarczy umówić się na wizytę w jednym z punktów bezpłatnych porad prawnych w Bytomiu i złożyć oświadczenie, że nie jest się w stanie ponieść kosztów płatnej pomocy adwokata czy radcy prawnego.

Bezpłatna pomoc prawna oferowana jest we wszystkich miastach w Polsce. Wykaz punktów, w których można uzyskać bezpłatną pomoc prawną znajdziesz tutaj:

Bezpłatne porady prawne – punkty według miejscowości:

Darmowe porady prawne Wrocław

Darmowe porady prawne Warszawa

Darmowe porady prawne Toruń

Darmowe porady prawne Szczecin

Darmowe porady prawne Sosnowiec

Darmowe porady prawne Rzeszów

Darmowe porady prawne Radom

Darmowe porady prawne Poznań

Darmowe porady prawne Opole

Darmowe porady prawne Olsztyn

Darmowe porady prawne Łódź

Darmowe porady prawne Łomża

Darmowe porady prawne Lublin

Darmowe porady prawne Kraków

Darmowe porady prawne Kielce

Darmowe porady prawne Katowice

Darmowe porady prawne Gorzów Wielkopolski

Darmowe porady prawne Gliwice

Darmowe porady prawne Sopot

Darmowe porady prawne Gdynia

Darmowe porady prawne Gdańsk

Darmowe porady prawne Dąbrowa Górnicza

Darmowe porady prawne Częstochowa

Darmowe porady prawne Bytom

Darmowe porady prawne Bydgoszcz

Darmowe porady prawne Bielsko-Biała

Darmowe porady prawne Białystok

Podziel się

Dodaj komentarz

Ostatnie wpisy

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Czytaj więcej