| .
14 marca 2021 15:50

Darmowe porady prawne Sopot

Darmowe porady prawne Sopot: jeśli pochodzisz z Trójmiasta, szukasz bezpłatnych porad prawnych, w wyszukiwarce internetowej wpisywałeś hasła typu “darmowe porady prawne Gdańsk” czy “darmowe porady prawne Gdynia”, a mimo to nie znalazłeś tego, czego szukałeś, spróbuj poszukać w Sopocie. Także i w tym mieście znajdziesz punkty i instytucje, które oferują bezpłatne doradztwo prawne i pomoc prawną. Poniżej znajdziesz listę tych podmiotów – zadzwoń, przedstaw swój problem czy swoją sprawę, umów się na wizytę i skorzystaj.

Za porady prawne w tych instytucjach nie zapłacisz ani grosza. Pamiętaj tylko, że nie możesz tu liczyć na reprezentację w sądzie, a jedynie pokierowanie Cię i pomoc w podjęciu decyzji, co dalej z Twoją sprawą. Tak czy inaczej nie czekaj, zadzwoń jeszcze dziś i ustal termin spotkania z prawnikiem. Pamiętaj, że bez Twojego działania problem się nie rozwiąże, a sprawa nie zostanie doprowadzona do końca. Jeśli nie stać Cię na profesjonalnego prawnika z wyboru, adwokat i radca prawny są poza Twoim zasięgiem, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś skorzystał z punktu darmowych porad prawnych.

Darmowe porady prawne Sopot:

  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sopocie, ul. Kolejowa 4, tel. 58 551 17 10
  • Miejski Rzecznik Konsumentów w Sopocie, ul. Kościuszki 25/27, tel. 58 521 36 70
  • Punkt Interwencji Kryzysowej w Sopocie, al. Niepodległości 759A, tel. 58 550 14 14
  • Obywatelskie Biuro Interwencji, ul. 3 Maja 56, tel. 58 555 11 42
darmowe porady prawne Sopot

Zadzwoń już teraz, umów się na spotkanie z prawnikiem. Pamiętaj tylko, aby do tego spotkania przygotować się odpowiednio – wypisz na kartce listę pytań, jakie chciałbyś zadać, przedstaw zwięźle, ale precyzyjnie swoją sprawę. Bez tego udzielona Ci pomoc może nie być taka efektywna.

Podziel się

Dodaj komentarz

Ostatnie wpisy

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Czytaj więcej