Reklama

| .
14 marca 2021 15:48

Darmowe porady prawne Gorzów Wielkopolski

Darmowe porady prawne Gorzów Wielkopolski – sprawdź, w których instytucjach na terenie Gorzowa Wielkopolskiego uzyskasz darmową pomoc prawną. Ustal, która z instytucji jest w stanie zająć się Twoją sprawą, umów termin spotkania i porozmawiaj z prawnikiem. Jeśli koszty adwokata czy radcy prawnego z kancelarii prawnej są poza Twoim zasięgiem, dlaczego nie skorzystać z darmowej pomocy prawnej? Bezpłatna pomoc prawna udzielana jest przez profesjonalnych prawników, nie musisz obawiać się, że Twoim problemem zajmie się ktoś bez wiedzy prawniczej i odpowiedniego doświadczenia.

Jeśli masz problem typu dyscyplinarka dla pracownika, rozwód z orzeczeniem o winie, zakup towaru z wadami – skorzystaj z profesjonalnej pomocy prawnej. Nieodpłatne doradztwo prawne być może pozwoli Ci szybciej i skuteczniej uporać się ze swoim problemem. Zadzwoń jeszcze dziś i umów się na spotkanie. Przygotuj sobie wcześniej listę pytań, które chciałbyś zadać prawnikowi, wypisz możliwie szczegółowo nurtujące Cię problemy i zagadnienia, przedstaw je na spotkaniu. Pamiętaj, nawet bez pieniędzy możesz liczyć na profesjonalną i rzetelną pomoc prawną. Zobacz listę poniżej, wybierz właściwy dla siebie punkt porad prawnych i skorzystaj.

Darmowe porady prawne Gorzów Wielkopolski:

  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Walczaka 42, tel. 95 715 13 60
  • Powiatowy Urząd Pracy w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Walczaka 110, tel. 95 736 06 40
  • Okręgowa Izba Radców Prawnych w Zielonej Górze Biuro Zamiejscowe w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Kosynierów Gdyńskich 11/4
  • Miejski Rzecznik Konsumentów w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Orląt Lwowskich 1, tel. 95 735 57 47
  • Powiatowy Rzecznik Konsumentów w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Pankiewicza 5/7, tel. 95 733 04 39

Podziel się

Dodaj komentarz

Ostatnie wpisy

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Czytaj więcej